כיצד להשיג עדכונים המהווים תנאים מוקדמים של Internet Explorer 10 Release Preview שנכשל בהתקנה ב- Windows 7

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 2770065 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

תקציר

בעת התקנת Internet Explorer 10 Release Preview עבור Windows 7, תוכנית ההתקנה מנסה להתקין באופן אוטומטי רכיבים המהווים תנאים מוקדמים. אם חלק זה של ההכשלה נכשל, Internet Explorer מפסיק את תהליך ההתקנה. אם מצב זה מתרחש, עליך להתקין את התוכנה מהווה תנאים מוקדמים באופן ידני לפני שתוכל להתקין את Internet Explorer 10 Release Preview עבור Windows 7. לשם כך, השתמש בקישורים במקטע "מידע נוסף" כדי להשיג את רכיבי העדכונים הנפרדים.

מידע נוסף

הערה Internet Explorer 10 Release Preview עבור Windows 7 לא יכול להתקין באופן אוטומטי תנאים מוקדמים אם התקנת עדכון כלשהי מתבצעת או עם הפעלה מחדש של המערכת ממתינה.

כדי לבדוק אם מתבצעת התקנת עדכון או שהפעלה מחדש ממתינה ב- Windows 7, פתח את לוח הבקרה, לחץ על מערכת ואבטחה, ולאחר מכן לחץ על Windows Update. לאחר מכן, נקוט את הפעולה הבאה, בהתאם:
 • אם התקנת עדכון מתבצעת, המתן שההתקנה תסתיים לפני שתנסה להתקין את Internet Explorer 10 Release Preview עבור Windows 7.
 • אם כל העדכונים מותקנים אך הפעלה מחדש את המערכת ממתינה, הפעל מחדש את המחשב לפני שתנסה להתקין את Internet Explorer 10 Release Preview עבור Windows 7.

עדכונים עבור Windows 7 SP1 ועבור Windows Server 2008 R2 SP1

למידע על עדכונים ספציפיים שחלים על Windows 7 Service Pack 1 (SP1) ועל Windows Server 2008 R2 Service Pack 1 (SP1), לחץ על מספרי המאמרים הבאים כדי לעבור למאמרי מאגר הידע Microsoft Knowledge Base. כדי להוריד את העדכונים, לחץ על הקישור של הקובץ המתאים, בהתאם למהדורת 32 סיביות או 64 סיביות של מערכת ההפעלה שאתה מפעיל.
 • 2729094 עדכון עבור גופן הסמלים Segoe UI ב- Windows 7 וב- Windows Server 2008 R2 זמין (ייתכו שטקסט זה מוצג באנגלית)

  עדכון זה מוסיף תמיכה לתווי אמוג'י ומספר גליפים של בקרה הכלולים ב- Windows 8 וב- Windows Server 2012. לאחר שתתקין פריט זה, ייתכן שתצטרך להפעיל מחדש את המחשב.
 • 2731771 עדכון שמספק רכיבי API חדשים להמרה בין שעון מקומי ובין UTC ב- Windows 7 או ב- Windows Server 2008 R2 זמין (ייתכו שטקסט זה מוצג באנגלית)

  עדכון זה מספק רכיבי API חדשים להמרה בין שעון מקומי ובין זמן אוניברסלי מותאם (UTC). לאחר התקנת פריט זה, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב.
 • 2533623 עלון יידוע של Microsoft בנושא אבטחה: טעינת ספריות לא מאובטחת עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק

  עדכון זה מספר שיפורי API חדשים עבור Windows כדי לסייע למפתחים לטעון ספריות חיצוניות באופן נכון ומאובטח. לאחר התקנת פריט זה, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב.
 • 2670838עדכון פלטפורמה זמין עבור Windows 7 SP1 ועבור Windows Server 2008 R2 SP1 (ייתכו שטקסט זה מוצג באנגלית)

  עדכון זה מספק תכונות וביצועים משופרים ב- Windows 7 SP1 וב- Windows Server 2008 R2 SP1. הוא כולל עדכונים לרכיבי DirectX הבאים: Direct2D, DirectWrite, Direct3D, תWindows Imaging Component (WIC) ו- Windows Advanced Rasterization Platform (WARP). בנוסף לכך, הוא כולל עדכונים ל- Windows Animation Manager (WAM), XPS Document API ו- MPEG-2 Video Decoder. לאחר התקנת פריט זה, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב.
הערה זהו מאמר "פרסום מהיר" שנוצר ישירות מתוך ארגון התמיכה של Microsoft. המידע הכלול במסמך זה מסופק כפי שהוא בתגובה לבעיות שצצות. לאור הקצב המהיר של פרסום החומרים, ייתכן שהחומרים יכללו שגיאות הקלדה ואנו עשויים לתקן אותם בכל עת, ללא הודעה מוקדמת. למידע על שיקולים אחרים, עיין בתנאי השימוש.

מאפיינים

Article ID: 2770065 - Last Review: יום שישי 28 דצמבר 2012 - Revision: 2.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Internet Explorer 10 Release Preview
מילות מפתח 
kbsurveynew kbhowto KB2770065

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com