Ako získať predpokladom aktualizácie pre Internet Explorer 10 Release Preview nepodarí nainštalovať v systéme Windows 7

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2770065 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Súhrn

Pri inštalácii programu Internet Explorer 10 uvoľnenie náhľadu pre Windows 7, inštalačný program sa pokúsi automaticky nainštalovať požadovaných súčastí. Ak táto časť inštalácie zlyhá, program Internet Explorer prestáva inštalačný proces. Ak k tomu dôjde, musíte nainštalovať potrebný softvér ručne pred nainštalovaním programu Internet Explorer 10 uvoľnenie náhľadu pre Windows 7. Vykonáte to pomocou odkazov v časti "Ďalšie informácie" získať individuálne aktualizácia komponentov.

Ďalšie informácie

Poznámka Internet Explorer 10 Release Preview pre Windows 7 nemožno automaticky nainštaluje predpoklady, ak akékoľvek inštalácie aktualizácie prebieha alebo čaká na reštart systému.

Skontrolujte, či máte prebiehajúce aktualizácie inštalácie alebo čakajúci reštart systému Windows 7, otvorte Ovládací Panel, kliknutím na položku Systém a zabezpečenie, a potom kliknite na tlačidlo Windows Update. Potom vziať tieto akcie, ako je vhodné:
 • Prebieha aktualizácia inštalácie, či danú inštaláciu dokončiť skôr, než sa pokúsite nainštalovať program Internet Explorer 10 uvoľnenie náhľadu pre Windows 7.
 • Ak sú nainštalované všetky aktualizácie, ale čaká na reštart systému, reštartujte počítač, skôr než sa pokúsite nainštalovať program Internet Explorer 10 uvoľnenie náhľadu pre Windows 7.

Aktualizácie pre systém Windows 7 SP1 a Windows Server 2008 R2 SP1

Informácie o konkrétne aktualizácie, ktoré sa vzťahujú na systém Windows 7 Service Pack 1 (SP1) a Windows Server 2008 R2 Service Pack 1 (SP1), kliknite na nasledovné číslo článku, ísť do článkov databázy Microsoft Knowledge Base. Ak chcete prevziať aktualizácie, kliknite na odkaz pre príslušný súbor, v závislosti od toho, či používate 32-bitovú alebo 64-bitové vydanie operačného systému.
 • 2729094 K dispozícii je aktualizácia pre písmo symbol Segoe UI vo Windows 7 a Windows Server 2008 R2

  Táto aktualizácia pridáva podporu pre emoji znakov a nejaké glyfo kontroly, ktoré sú zahrnuté v systéme Windows 8 a Windows Server 2012. Po nainštalovaní tejto položky, budete musieť reštartovať počítač.
  • x 86 balík
  • x 64 balík
 • 2731771 K dispozícii je aktualizácia, ktorá poskytuje nové API pre konverziu medzi miestnym časom a UTC v systéme Windows 7 alebo Windows Server 2008 R2

  Táto aktualizácia poskytuje nové API pre konverziu medzi miestnym časom a koordinovaným svetovým časom (UTC). Po nainštalovaní tejto položky, budete musieť reštartovať počítač.
  • x 86 balík
  • x 64 balík
 • 2533623 Microsoft Security Advisory: Neisté knižnica nakládky by mohla umožniť vzdialené spustenie kódu

  Táto aktualizácia poskytuje nové vylepšenia API systému Windows pomôcť vývojárom správne a bezpečne načítavajú externé knižnice. Po nainštalovaní tejto položky, budete musieť reštartovať počítač.
  • x 86 balík
  • x 64 balík
 • 2670838Platforma update je k dispozícii pre Windows 7 SP1 a Windows Server 2008 R2 SP1

  Táto aktualizácia poskytuje vylepšené funkcie a výkon v systéme Windows 7 SP1 a Windows Server 2008 R2 SP1. Obsahuje aktualizácie pre nasledovné súčasti DirectX: Direct2D DirectWrite, Direct3D, Windows Imaging súčasti (WIC) a Windows Advanced rasterizace platformy (WARP). Okrem toho obsahuje aktualizácie Windows Animation Manager (WAM), API dokument XPS a Video dekodér MPEG-2. Po nainštalovaní tejto položky, budete musieť reštartovať počítač.
  • x 86 balík
  • x 64 balík

Vlastnosti

ID článku: 2770065 - Posledná kontrola: 7. apríla 2013 - Revízia: 6.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Internet Explorer 10 Release Preview
Kľúčové slová: 
kbsurveynew kbhowto kbmt KB2770065 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2770065

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com