Nieprawidłowe ustawienie "Zezwalaj na przechowywanie danych mobilnych" jest wyświetlany dla komórkowego połączenia szerokopasmowego w systemie Windows 8

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2771569 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Łączysz szerokopasmowych urządzeń przenośnych z komputerem z systemem Windows 8.
  • Opcja "Zezwalaj na roaming danych" w ustawienia komórkowego połączenia szerokopasmowego.
  • Ustawienie "Zezwalaj na danych mobilnych" jest przeglądać klikając komórkowego połączenia szerokopasmowego, na liście Wyświetl dostępne sieci w obszar powiadomień.
W tym scenariuszu Zezwalaj na przechowywanie danych mobilnych"opcja nie jest zaznaczone.

Przyczyna

Jest to znany problem w systemie Windows 8.

Rozwiązanie

Aby sprawdzić, czy roaming danych jest dozwolone na komórkową sieć szerokopasmową, okienko "Wyświetlić właściwości połączenia". Aby to zrobić, kliknij prawym przyciskiem myszy komórkowe połączenie szerokopasmowe, kliknij przycisk Wyświetlanie właściwości połączenia, a następnie kliknij przycisk Profil na karcie. Na Zezwalaj na dane usług roamingu w tej sieci pole wyboru Wyświetla prawidłowe ustawienie.

Uwaga: Jeśli zostanie ręcznie odłączony od sieci, opcje mobilnego i Auto-Connect są wyczyszczone. To jest zgodne z projektem, ponieważ wybrano opcję Rozłącz z sieci.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2771569 - Ostatnia weryfikacja: 20 grudnia 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Windows 8
  • Windows 8 Enterprise
  • Windows 8 Pro
Słowa kluczowe: 
kbsurveynew kbprb kbexpertisebeginner kbmt KB2771569 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2771569

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com