Aplikace Outlook pro Mac 2011 delegáta trvale odstraní zprávy ze složky Doručená pošta manažera

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2771915 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V případě delegáta a manažera delegát odstranění e-mailové zprávy z poštovní aplikaci Outlook pro Mac 2011 delegát přijímá následující dialogové okno s upozorněním:

"Opravdu že chcete trvale odstranit vybranou zprávu?"

Jestliže delegát vybere z dialogového okna překryvné okno Odstranění , zpráva trvale odstraněna z poštovní schránky správce.  Neexistuje žádná možnost, chcete-li načíst trvale odstraněné zprávy.

Příčina

K tomuto chování dochází, protože delegát nemá oprávnění k zápisu do složky Odstraněná pošta manažera. Delegát se v důsledku toho nebude moci přesunout odstraněné zprávy do složky Odstraněná pošta manažera.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, udělte delegát přístup pro zápis do složky Odstraněná pošta manažera. Chcete-li to provést, postupujte takto:
  1. V aplikaci Outlook 2011 pro Mac klepněte pravým tlačítkem na složku Odstraněná pošta manažera a vyberte Oprávnění ke sdílení.
  2. Klepněte Přidání uživatele, zadejte jméno delegáta, klepněte na tlačítko Najít, delegát vyberte ze seznamu a potom klepněte na tlačítko OK.
  3. Klepněte Úroveň oprávnění a vyberte Autor nebo vyšší úroveň oprávnění.

Vlastnosti

ID článku: 2771915 - Poslední aktualizace: 10. ledna 2013 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2011 for Mac
Klíčová slova: 
kbmt KB2771915 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2771915

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com