Temsilcilerin Outlook Mac 2011 için e-posta iletilerinde yalnızca kalıcı olarak silebilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2771915 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir temsilciyi bir yöneticinin Gelen Kutusu'nda 2011 Mac için Microsoft Outlook e-posta iletisini silmek istediğini varsayalım. Ancak, temsilci bir "Seçili iletiyi kalıcı olarak silmek istediğinizden emin misiniz?" iletisi alır. E-posta iletisini temsilci "Evet" Bu iletide tıklattığında, kalıcı olarak silinir. E-posta iletisi Silinmiş Öğeler klasörüne taşımak için seçeneği yoktur.

Neden

Temsilci izinleri atandığında temsilci yöneticinin Silinmiş Öğeler klasörüne erişimi verilmedi çünkü sorun oluşur. Temsilci yöneticinin Silinmiş Öğeler klasörüne temsilci erişimi yok, e-posta iletileri bu klasöre taşıyamazsınız. Bu nedenle, e-posta iletilerini kalıcı olarak silinir silinir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için temsilci yöneticinin Silinmiş Öğeler klasörüne izinleri verin. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Outlook 2011 Mac için yöneticinin Silinmiş Öğeler klasörünü sağ tıklatın ve seçin Paylaşım izinleri.
  2. ' I tıklatın Kullanıcı ekleme, temsilcinin adını yazın,'ı tıklatın Bul, temsilciyi listeden seçin ve sonra tıklatın TAMAM.
  3. ' I tıklatın İzin düzeyi seçin Düzenleyici veya daha yüksek bir izin düzeyi.

Özellikler

Makale numarası: 2771915 - Last Review: 9 Ocak 2013 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2011 for Mac
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2771915 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2771915

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com