Outlook для Mac 2011 представника Необоротно видаляє протокол IMAP від керівника Вхідні

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2771915 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

У представника і менеджер сценарію коли представника видаляє протокол IMAP від керівника поштової скриньки за допомогою Outlook для Mac 2011, представник отримує таке діалогове вікно попередження:

"Ви дійсно бажаєте остаточно видалити вибране протокол IMAP?"

Якщо представник вибирає Видалити в діалоговому вікні спливаюче, протокол IMAP буде видалено остаточно від поштову скриньку цього керівника.  Немає опції, щоб відновити остаточно видалене протокол IMAP.

причина

Така поведінка виникає тому що представник має доступ на запис А до папки Видалені керівника. В результаті, делегат не є можливість переміщувати видалені протокол IMAP до папки Видалені керівника.

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, надати дозвіл на записування представника до папки Видалені менеджер. Для цього виконайте такі дії:
  1. У Outlook 2011 для Mac клацніть правою кнопкою миші каталог вхідних повідомлень Видалені керівника та виберіть Дозволи на спільний доступ.
  2. Натисніть кнопку Додати користувача, введіть ім'я представника, натисніть кнопку Знайти, виберіть представник у списку і натисніть кнопку Гаразд.
  3. Натисніть кнопку рівень доступу і виберіть Автор або більш високий рівень доступу.

Властивості

Номер статті: 2771915 - Востаннє переглянуто: 10 січня 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
  • Microsoft Outlook 2011 for Mac
Ключові слова: 
kbmt KB2771915 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2771915

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com