Oprava: "verze klienta není kompatibilní s verzí databáze" Chyba při použití MDS k vytvoření webové aplikace po instalaci kumulativní aktualizace balíčky pro SQL Server 2012

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2774432 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme, nainstalujte kumulativní aktualizace balíčky pro Microsoft SQL Server 2012. Po otevření hlavní stránky webové aplikace Microsoft SQL Server hlavní Data Services (MDS) může zobrazit následující chybová zpráva:

Verze klienta není kompatibilní s verzí databáze. Požádejte správce o inovaci klientských komponent a databázové součásti. Spusťte Správce konfigurace hlavní Data služby na serveru Další informace.

Poznámka: Při použití Správce konfigurace MDS zkontrolovat informace o MDS verzi se liší od verze serveru SQL Server verze MDS.

Řešení

Informace o aktualizaci Service pack pro SQL Server 2012

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace service pack pro Microsoft SQL Server 2012. Další informace získáte klepnutím na tlačítko článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2755533 Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro SQL Server 2012

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2774432 - Poslední aktualizace: 10. listopadu 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1 na těchto platformách
    • Microsoft SQL Server 2012 Standard
    • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2774432 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2774432

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com