Poprawka: Hierarchie nie są alfabetycznie posortowane odwiedzając przy użyciu Master Data Services w programie SQL Server 2012

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2774442 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Załóżmy, że Usługa Master Data Services do wyświetlania hierarchii w 2012 r. Microsoft SQL Server. Kiedy rozwinieszHierarchiemenu w ciąguExplorerstrony, hierarchie na liście nie są sortowane alfabetycznie.

Rozwiązanie

Informacje o Service dla SQL Server 2012

Aby rozwiązać ten problem, należy uzyskać najnowszy dodatek service pack dla programu Microsoft SQL Server 2012. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2755533 Jak uzyskać najnowszy dodatek service pack dla programu SQL Server 2012

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2774442 - Ostatnia weryfikacja: 10 listopada 2012 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1 na następujących platformach
    • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
    • Microsoft SQL Server 2012 Standard
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2774442 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2774442

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com