Active Directory hesapları devre otomatik olarak

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2777063 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.

Yazar hakkında:

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Bu resmi kapatBu resmi aç
2401266
Bu makalede MVP tarafından sağlanır. Sainath K.E.V. Microsoft, bu nedenle thankful önleyici kendi Mesleki deneyim diğer kullanıcılarla paylaşmak, MVP. Makale üzerinde nakledilmesi MVP'ın Web sitesi veya blog Daha sonra.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Kuruluşlar kullanıcıları ve kaynakları Merkezi Yönetimi için Microsoft Dizin hizmeti kullanın. Active directory mantıksal yapısı ormanlar, etki alanları ve kuruluş birimleri elde edilebilir. SME veya geniş kuruluşlar kuruluş biriminin güvenlik sınırı olarak yoğun olarak kullanan ve kullanıcılarına yerleştirin, ilkelerini yapılandırmak ve yetki devrini sağlayın.

Active Directory Yönetimi zor ve yöneticileri burada belirli bir kuruluş birimi veya kuruluş birimleri farklı kullanıcı hesapları otomatik olarak devreden senaryo karşılaşmış.

Neden

Bu varsayılan Active Directory etki alanı Hizmetleri davranış değildir. Kilitlenen hesapların yalnızca olanaklarını altındadır

bir) accountor kullanıcı hesaplarından oluşan el ile devre dışı bırakma

b) kullanıcı hesabını devre dışı bırakmak için bir komut dosyası tetikleyen görev zamanlama / kullanıcı hesapları

b) el ile WMI komut dosyası yürütülmesine / Powershell komut dosyası kullanıcı hesabını veya kullanıcı hesaplarını devre dışı bırakmak için


Çözüm

Sorunun kök nedeni daraltmak için dikkatle gözden yapılandırılmış ve gereken başlıca adımlar aşağıda verilmiştir.


Yöneticiler, kullanıcı hesap yönetimini denetleme için Gelişmiş Güvenlik Denetim İlkesi yapılandırabilirsiniz. Başarılı Denetim İlkesi yapılandırmadan sonra aşağıdaki olaylar kayıtlı olay günlüğü altında. Yöneticiler Grup İlkesi oluşturma ve denetim ilkesini yapılandırın veya varsayılan etki alanı denetleyicisi olayları izlemek için ilkeye değişiklikler yapabilirsiniz.

Olay Kimliği: 4725

Olay iletisi: Kullanıcı hesabı devre dışı bırakıldı.


Yöneticiler, kaydedilen olay kimliği 4725 ise, olay günlüğünün boyutunu doğrulamanız gerekir.

Topluluk çözümleri içerik vazgeçme

MICROSOFT CORPORATION VE/VEYA İLGİLİ TEDARİKÇİLERİ, HİÇBİR AÇIKLAMADA BULUNMAZ UYGUNLUĞU, GÜVENİLİRLİK YA DA BİLGİ VE İLGİLİ GRAFİKLERİN YER DOĞRULUĞU HAKKINDA OLUN. BU TÜR BİLGİLER VE İLGİLİ GRAFİKLER HİÇBİR GARANTİ "OLDUĞU GİBİ" SAĞLANIR. MICROSOFT VE/VEYA İLGİLİ TEDARİKÇİLERİ TÜM GARANTİ VE KOŞULLARI BU BİLGİLERİ VE İLGİLİ GRAFİKLER, TÜM ZIMNİ GARANTİLERİ VE SATILABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMAÇ, TUTMAKTAYIZ, BAŞLIK VE İHLAL ETMEME DE DAHİL OLMAK ÜZERE BURADA REDDETMEKTEDİR. HİÇBİR DURUMDA MICROSOFT VE/VEYA TEDARİKÇİLERİNE SORUMLU TUTULAMAZ, ÖZELLİKLE KABUL DAHİ, HERHANGİ BİR SINIRLAMA OLMAKSIZIN, KULLANIM, VERİ VEYA KAZANÇ KAYBI SORUMLU DAHİL HERHANGİ BİR DOĞRUDAN, DOLAYLI, CEZAİ TAZMİNATLAR, ARIZİ, ÖZEL, ARIZİ ZARAR YA DA KAYIPTAN ZARAR KAYBINDAN DOĞAN VEYA BİRİNDE ŞEKLİNİZE BAĞLI KULLANIMIYLA VEYA BURADA YER ALAN İLGİLİ GRAFİK VE BİLGİ KULLANMA BECERİSİNİNSÖZLEŞME, HAKSIZ, İHMAL, KUSURSUZ SORUMLULUK ALARAK MICROSOFT VEYA TEDARİKÇİLERİNİN OLSA BİLE AKSİ TAKDİRDE ZARARLARIN BİLDİRİLMİŞ İSTER.

Özellikler

Makale numarası: 2777063 - Last Review: 21 Eylül 2013 Cumartesi - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows Server 2003 R2 Enterprise Edition (32-Bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003 R2 Standard Edition KN
 • Microsoft Windows Server 2003 R2 Standard Edition (64-Bit x86)
 • Windows Server 2008 Datacenter
 • Windows Server 2008 Datacenter without Hyper-V
 • Windows Server 2008 Enterprise
 • Windows Server 2008 R2 Datacenter
 • Windows Server 2008 R2 Datacenter without Hyper-V
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise without Hyper-V
 • Windows Server 2008 R2 Standard
 • Windows Server 2008 R2 Standard without Hyper-V
 • Windows Server 2008 Service Pack 2
 • Windows Server 2008 Standard
 • Windows Server 2008 Standard without Hyper-V
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2777063 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2777063

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com