Як настроїти параметри проксі-сервера у Windows 8

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2777643 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

Кілька методів, які доступні для настроювання Windows 8 використовувати проксі-сервер для підключення до Інтернету. Метод, який буде працювати краще для вас, залежить від види програм, який використовується.

Як настроїти параметри проксі-сервера через веб проксі автоматичне виявлення протоколу (WPAD)

Ми рекомендуємо вам використовувати протокол автоматичне виявлення веб проксі-сервера (WPAD) налаштувати Windows 8, щоб використовувати Інтернет проксі-сервер. Конфігурації буде виконано через DNS або DHCP і вимагають не налаштувань на клієнтських комп'ютерах. Це означає, що користувачі можуть принести пристроїв і комп'ютерів на дому або інших місцях і автоматично виявити Інтернет конфігурації проксі сервера.

Як настроїти параметри проксі-сервера у браузері Internet Explorer або за допомогою групової політики

Якщо ви віддаєте перевагу статично настройте клієнтські комп'ютери з їх Інтернет параметри проксі-сервера, можна вручну настроїти параметри у браузері Internet Explorer або налаштувати доменних комп'ютерів за допомогою групової політики. Застосунки, які не отримати їх настройки проксі-сервера у браузері Internet Explorer, можливо, доведеться мати налаштування своїх межах, щоб настроїти параметри проксі-сервера.

Проксі авто конфігурація (ПКК) файлів/автоматичним конфігурації сценарію

Авто конфігурація (ПКК) файл настройок проксі-сервера можна також вручну налаштувати у браузері Internet Explorer або за допомогою групової політики. Під Вільний час сценарій виконання програми з Магазину Windows, такого роду app визначає, чи використовуються параметри проксі-сервера, які виходять з PAC-файлів. Крім того, додаток може повинні мати настройки, щоб налаштувати параметри проксі-сервера.

Клієнтське Підтримка програмного забезпечення брандмауера/проксі

Клієнтське Підтримка програмного забезпечення брандмауера/проксі є специфічними для бренду проксі-сервер, який використовується. Microsoft перший план поверху загрозу управління шлюз (ГММ) 2010 є прикладом проксі-сервера, які можуть використовувати клієнтського програмного забезпечення для керування настройки проксі-сервера. Проксі-сервер/клієнтське Підтримка програмного забезпечення брандмауера, як водій лінгвістичні особливості КОЖНОЇ інстальованої не працюватимуть у Windows 8 з будь-якої програми з магазину сучасного/Windows, але буде працювати зі стандартним додатків. Проксі-сервер/клієнтське Підтримка програмного забезпечення брандмауера, інстальованої як водій ВПП буде працювати з Windows 8 в усіх застосунках. Проксі сервер виробник слід звернутися, якщо ви маєте додаткові запитання про сценарій виконання виробника клієнтське Підтримка програмного забезпечення разом з Windows 8.

Примітка. ГММ/ISA брандмауер клієнт інструмент є марковані засновані і не працюють із програмами з Магазину Windows/сучасного.

параметр командний рядок

Можна також настроїти параметри проксі-сервера за допомогою команди netsh winhttp настроїти проксі-сервер . Даний параметр рекомендовано лише для приймальні випробування, тому що це не проста в розгортанні. Команда має виконувати з командний рядок з використанням прав адміністратора. Не рекомендується це для мобільних комп'ютерів, тому що більшість користувачів буде в змозі змінити цей параметр, коли вони підключення до іншої мережі.

Додаткові відомості

Докладніше про сценарій виконання WPAD зверніться до наступних веб-сайтах корпорації Майкрософт:
http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/cc995139

http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/gg699445

http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/dd361887

Щоб отримати додаткові відомості про те, як налаштувати параметри проксі-сервера за допомогою групової політики перейдіть на веб-сайті Microsoft:
http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/cc736412

Властивості

Номер статті: 2777643 - Востаннє переглянуто: 18 жовтня 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
  • Windows 8
  • Windows RT
  • Windows Server 2012 Datacenter
  • Windows Server 2012 Standard
  • Windows Server 2012 R2 Datacenter
  • Windows Server 2012 R2 Essentials
  • Windows Server 2012 R2 Foundation
  • Windows Server 2012 R2 Preview
  • Windows Server 2012 R2 Standard
Ключові слова: 
kbmt KB2777643 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2777643

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com