Aktualizace opravuje několik problémů, Prohlížeč sestav po instalaci aktualizace Visual Studio 2010 Service Pack 1 (SP1) nebo sestavy Viewer 2010 SP1 Redistributable Package

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2778094 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Tento článek popisuje aktualizaci, která opravuje dva problémy funkce Prohlížeč sestav, které mohou nastat po instalaci aplikace Microsoft Visual Studio 2010 Service Pack 1 (SP1). Tyto problémy dojít také při použití ovládacího prvku Prohlížeč sestav v Microsoft sestavy Viewer 2010 SP1 Redistributable Package.

Tato aktualizace řeší problémy

Problém 1

Je-li vykreslit sestavy pomocí ovládacího prvku Microsoft sestavy Viewer 2010, je formát HTML sestavy není kompatibilní s tímto vzorem "Web-based Intranet a Internet Information a aplikace" část (1194.22) a elektronické a standardů usnadnění informačních technologií (článek 508) dokumentu:
(a) textový ekvivalent pro každý netextový prvek musí být k dispozici (například "alt", "longdesc" nebo v obsahu prvku).
Konkrétně při zobrazení zdrojového kódu HTML webové stránky obsahující ovládací prvky sestavy Viewer 2010 můžete zaznamenat následující:
  • "<label>" Značku a její přidružené vstupní parametry týkající se pro atribut nejsou použity tak, aby odkazoval.<b00> </b00> </label>
  • Element "Načítání" obraz neobsahuje atribut alt.
Problém 2

Předpokládejme, že používáte model Windows Forms řízení 2010 Prohlížeč sestav v aplikaci Microsoft Visual C++ MFC. Pokud nastavíte vlastnost ShowContextMenu na hodnotu false pro skrytí místní nabídky, bude ignorováno nastavení. Prohlížeč sestav proto neskryje zástupce nabídky za běhu.

Informace o aktualizaci

Podporovaná oprava hotfix je nyní k dispozici od společnosti Microsoft. Je však určena pouze tento problém popsaný v tomto článku. Použijte ji pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud jste závažně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která obsahuje tuto opravu hotfix obsahovat.

Chcete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na technickou podporu společnosti Microsoft, kde příslušné opravy hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Ve zvláštních případech mohou být účtované poplatky podpory stornovány, pokud pracovník technické podpory společnosti Microsoft určí, že váš problém vyřeší konkrétní aktualizace. Obvyklé náklady na podporu použije dalších otázek a problémů, které nejsou vyřešeny v dané konkrétní aktualizaci.

Tato oprava hotfix můžete také stáhnout z následujícího webu Microsoft Connect:
http://Connect.microsoft.com/VisualStudio/downloads/DownloadDetails.aspx?DownloadID=47746

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto aktualizaci, musíte mít Microsoft Report Viewer Redistributable 2010 Service Pack 1 (SP1) nebo Microsoft Visual Studio 2010 SP1 nainstalována.

Požadavek na restartování

Není třeba po instalaci této aktualizace restartovat počítač. Po instalaci této aktualizace, však nutné restartovat Internetová informační služba (IIS).

Chcete-li restartovat službu IIS, zadejte na příkazovém řádku následující příkaz a stiskněte klávesu Enter:
PŘÍKAZ IISRESET RUČNĚ
Poznámka:Staré verze ovládacího prvku Prohlížeč sestav lze webové aplikace až po restartování služby IIS.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné dříve vydané opravy hotfix.

Informace o souboru

Globální verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Kalendářní data a časy těchto souborů jsou uvedeny koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru je převeden na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem Časové pásmo Karta v Datum a čas Chcete-li zobrazit položky v Ovládacích panelech.
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding start collapsed
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Microsoft.ReportViewer.Common.dll10.0.40219.4326,392,94405 Dec 201220: 58x86
Microsoft.ReportViewer.WebForms.dll10.0.40219.4322,138,73605 Dec 201220: 58x86
Microsoft.ReportViewer.WinForms.dll10.0.40219.432548,97605 Dec 201220: 58x86
ReportViewer.exe10.0.40219.4324,774,36805 Dec 201221: 46x86
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding end collapsed

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2778094 - Poslední aktualizace: 22. ledna 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Report Viewer Redistributable 2010
  • Microsoft Visual Studio 2010 Service Pack 1
  • Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate
  • Microsoft Visual Studio 2010 Professional
  • Microsoft Visual Studio 2010 Premium with MSDN
Klíčová slova: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2778094 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2778094

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com