Upgrade z předchozí verze aplikace Outlook nebo Outlook 2003 nemigruje hesla

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 277815 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při upgradu z aplikace Microsoft Outlook 97, Microsoft Outlook 98 nebo Microsoft Outlook 2000 v režimu Podniková nebo Workgroup (CW) na aplikace Microsoft Office Outlook 2003 nebo 2007 aplikace Microsoft Office Outlook, vyzve Microsoft Outlook pro hesla při pokusu o načtení zpráv, i když uložili hesla v předchozí verzi.

Příčina

K tomuto chování dochází, protože aplikace Outlook 2007 a Outlook 2003 byly navrženy pouze přenést hesla z Outlook 98 nebo Outlook 2000 v režimu Internet Mail pouze (IMO).

Další informace o tom, jak zjistit, jaké nastavení máte pro Outlook 98 nebo Outlook 2000 klepněte na následující čísla následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
196041OL2000: Jak zjistit, jaký typ instalace Outlook máte
184029OL98: Jak zjistit, jaký typ instalace Outlook máte

Jak potíže obejít

Toto chování obejít, zadejte správnou e-mailovou heslo a klepněte na tlačítko Uložit toto heslo do seznamu hesel při políčko zobrazí výzva k zadání hesla.

Vlastnosti

ID článku: 277815 - Poslední aktualizace: 29. ledna 2007 - Revize: 5.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Office Outlook 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbpasswords kbprb KB277815 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:277815

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com