Outlook ve Outlook 2003'ün önceki bir sürümden yükseltirken parolalarınızı geçir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 277815 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Iletileri almaya çalıştığınızda Outlook'un önceki sürümünde parolalarınızı kaydedilmiş olsa bile, Microsoft Outlook 97 Microsoft Outlook 98 veya Microsoft Outlook 2000 Corporate veya Workgroup (CW) modunda Microsoft Office Outlook 2003 veya Microsoft Office Outlook 2007 yükselttiğinizde, Microsoft Outlook, parolayı da sorar.

Neden

Bu davranış, Outlook 2007 ve Outlook 2003'te parolalarını yalnızca ınternet postası (IMO) modunda Outlook 98 veya Outlook 2000'den geçirmek için tasarlanmış olması nedeniyle oluşur.

Hangi kurulum olmadığını belirleme hakkında ek bilgi için Outlook 98 veya Outlook 2000 için Microsoft Knowledge Base'deki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
196041OL2000: nasıl kullandığınız Outlook kurulum türünü bildirir.
184029OL98: nasıl kullandığınız Outlook kurulum türünü bildirir.

Pratik Çözüm

Bu davranışa geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, doğru bir e-posta parolayı girin ve sonra parola istemini aldığınızda Bu parolayı parola listesine kaydet kutusunu seçmek için tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 277815 - Last Review: 29 Ocak 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 5.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Office Outlook 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbpasswords kbprb KB277815 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:277815

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com