Windows 8 ve Windows Server 2012 Güncelleştirme Toplaması: Kasım 2012

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2779768 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
ÖnemliAşağıdaki Microsoft Knowledge Base (KB) makaleleri bu makaleye yönlendirin:
 • 2782419
 • 2783251
 • 2784160
 • 2788261
Bu güncelleştirmeler, Windows Update kullanarak güncelleştirme 2779768 yüklediğinizde güncelleştirme 2779768'nin içinde bulunmaktadır.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu güncelleştirme toplamasının Windows 8 Kasım 2012 tarihli Windows Server 2012 için yayımladı. Bu güncelleştirme paketi, performans ve güvenilirlik geliştirmeleri Windows Server 2012 ve Windows 8 için içerir. Düzenli bakım yordamlarını bir parçası olarak bu güncelleştirme toplamasını uyguladıktan öneririz.

Giriş

Bu güncelleştirme toplaması aşağıdaki performans ve güvenilirlik geliştirmeleri içerir:
 • Bazı Windows mağazası uygulamaları metin girişi hızını artırır.
 • Yansıtma sürücüleri kullanarak Windows görüntü sürücüsü modeli (WDDM) 1.0 tabanlı aygıtlar sahip bazı kullanıcılar engelleyen bir sorunu giderir.
 • Bazı oyunlar güncelleştirilmesini engelleyen bir sorunu giderir.
 • Bir bilgisayara "bağlı Standby" modunda çalışırken, ses dosyalarının kayıttan yürütülmesini blips neden olabilecek bir sorunu giderir.
 • Windows depoya hücresel ağ üzerinden bağlandığınızda, Windows mağazası uygulamaları verileri elde değil neden olan bir sorunu giderir.
 • Nasıl ağ sanallaştırma Hyper-V NVGRE paket oluşturur değiştirir.
 • Hangi ortam erişim denetimi adresi (MAC adresi) "Kanatlar" Yük Dengeleme/yük devretme (LBFO) yapılandırılmış olan sanal bir anahtara bir sorunu çözer ve MAC Sızdırma sanal makinelere etkindir. Ağ Yükü Dengeleme üzerinde virtual anahtar yapılandırmak için bu güncelleştirme toplamasını yükleyin.

  NotTüm ağ sanallaştırma kullanan Windows Server bilgisayarları bu güncelleştirmeyi uygulamalısınız. Ancak, bu güncelleştirme, tüm bilgisayarlara bu güncelleştirmeyi uygulamak edinemezseniz, hiç uygulanmaz. Bu güncelleştirmenin yüklü olmayan bilgisayarlarda kablo biçiminde de bu güncelleştirmenin uygulandığı bilgisayarlar uyumsuzdur.

Daha fazla bilgi

Güncelleştirme bilgileri

Güncelleştirme nasıl edinilir

Bu güncelleştirme kullanılabilir Windows Update.

Notlar
 • Bu güncelleştirme önemli güncelleştirme olarak sağlanır.
 • Seçerseniz güncelleştirmeleri otomatik olarak yükle (önerilen) Windows Update ayarlama, bu güncelleştirme otomatik olarak yüklenir.
 • Diğer Windows Update ayarlarını seçerseniz, Windows Update aracılığıyla bu güncelleştirmeyi hemen yüklemeleri önerilir.
Ayrıca, tek başına güncelleştirme paketini Microsoft Download Center aracılığıyla elde edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için gidin Microsoft İndirme Merkezi, "KB2779768" arama kutusuna yazın ve güncelleştirme paketi için arama yapmak için Enter tuşuna basın.

Önkoşullar

Bu güncelleştirmeyi uygulamak için Windows 8 veya Windows Server 2012 çalıştırıyor olmanız gerekir.

Yeniden başlatma bilgileri

Bu güncelleştirmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekir.

Güncelleştirme değiştirme bilgileri

Bu güncelleştirme daha önce yayımlanan bir güncelleştirmenin yerini almaz.

Dosya bilgileri

2779768 Güncelleştirmesi için dosya bilgileri görüntülemek için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2791465 2779768 Güncelleştirmesi için dosya bilgileri

Referanslar

Windows Update hakkında sorularınız varsa, aşağıdaki Microsoft Web sitelerine bakın:
Güncelleştirmeleri yükleme sorunlarını giderme
Windows otomatik güncelleştirme: sık sorulan sorular
Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 2779768 - Last Review: 10 Ekim 2013 Perşembe - Gözden geçirme: 9.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Windows 8
 • Windows 8 Pro
 • Windows 8 Enterprise
 • Windows Server 2012 Datacenter
 • Windows Server 2012 Essentials
 • Windows Server 2012 Foundation
 • Windows Server 2012 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew atdownload kbcip kbmt KB2779768 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2779768

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com