Emoji znaky a glyfy ovládací prvek chybí v aplikaci Internet Explorer 10 v systému Windows 7 s aktualizací SP1 a Windows Server 2008 R2 SP1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2780340 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V aplikaci Internet Explorer 10 emoji znaky nejsou zobrazeny a glyfy ovládací prvek chybí v emoji schopné platforem, které se systémem Windows 7 Service Pack 1 (SP1) nebo Windows Server 2008 R2 Service Pack 1 (SP1). Glyfy ovládací prvek posuvník zahrnout takových prvků, jako jsou klávesy se šipkami.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte aktualizaci Segoe UI symbolu písma v systému Windows 7 a Windows Server 2008 R2. Další informace získáte v následujícím článku naleznete v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2729094 K dispozici je aktualizace písma Segoe UI v systému Windows 7 a Windows Server 2008 R2

Vlastnosti

ID článku: 2780340 - Poslední aktualizace: 26. února 2013 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Internet Explorer 10
  • Windows 7 Service Pack 1
  • Windows Server 2008 R2 Service Pack 1
Klíčová slova: 
kbtshoot kbsurveynew kbmt KB2780340 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2780340

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com