Znaków Emoji i glify kontroli są niedostępne w programie Internet Explorer 10 w dodatku SP1 dla systemu Windows 7 i Windows Server 2008 R2 z dodatkiem SP1

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2780340 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

W programie Internet Explorer 10 znaków emoji nie są widoczne glify kontroli brakuje i na platformach obsługujących emoji, których jest uruchomiony dodatek Service Pack 1 (SP1) dla systemu Windows 7 lub Windows Server 2008 R2 z dodatkiem Service Pack 1 (SP1). Glify kontroli obejmują takie elementy jak klawisze strzałek na pasku przewijania.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować aktualizację Segoe UI symbol czcionki w systemie Windows 7 i Windows Server 2008 R2. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu, aby przejść do tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2729094 Dostępna jest aktualizacja Segoe UI symbol czcionki w systemie Windows 7 i Windows Server 2008 R2

Właściwości

Numer ID artykułu: 2780340 - Ostatnia weryfikacja: 26 lutego 2013 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Windows Internet Explorer 10
  • Windows 7 Service Pack 1
  • Windows Server 2008 R2 Service Pack 1
Słowa kluczowe: 
kbtshoot kbsurveynew kbmt KB2780340 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2780340

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com