FIX: втрачені дані під Вільний час експортування Microsoft База даних SQL Azure до корисне-застосування .bacpac пакет

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2780716 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Майкрософт поширює виправлень, Microsoft SQL Server 20012 пакетом оновлень 1 як один файл завантажується. Оскільки Накопичувальне виправлення, кожен новий реліз містить усі виправлення, і всі виправлення безпеки, які входили до складу попередніх SQL Server 20012 пакет оновлень 1 виправити реліз.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Припустимо, що ви експортуєте бази даних SQL Azure Microsoft корисне-застосування (КСР) .bacpac пакет, і задушив підключення до бази даних. У цій ситуації бази даних може спричинити втрату даних.

Примітка. Процес експортування, як видається, успіху. Однак, КСР пакунок містить усі запис А бізнес-партнера з бази даних.

Розв'язанн

Накопичувальне оновлення інформації

Сукупний пакет оновлень пакета 1 для SQL Server 2012 з пакетом оновлень 1

Виправлення для цієї проблеми була вперше випущена у накопичувальне оновлення 1. Щоб отримати додаткові відомості про отримання пакунок накопичувальне оновлення для SQL Server 2012 з пакетом оновлень 1 клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2765331 Сукупний пакет оновлень пакета 1 для SQL Server 2012 з пакетом оновлень 1
Примітка. Тому що будує кумулятивний, кожен новий виправити реліз містить усі виправлення, і всі виправлення безпеки, які входили до складу попередніх SQL Server 2012 пакетом оновлень 1 виправити реліз. Радимо, що ви вважаєте, що застосування останнього релізу виправити, що містить це виправлення. Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
2772858 SQL Server 2012 будує, які були випущені після SQL Server 2012 з пакетом оновлень 1 був випущений

Стан

Корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі «Застосовується до».

Додаткові відомості

Докладніше про корисне-додатки перейдіть на веб-сайті MSDN:
Загальна інформація про корисне-додатків
Для отримання додаткової інформації додаткових обслуговування модель для SQL Server клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
935897 Додаткових обслуговування модель доступна з команди SQL Server, щоб доставити виправлень для повідомляли про проблеми
Щоб отримати додаткові відомості про схема присвоєння імен пакетам оновлень SQL Server клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
822499 Схема присвоєння імен пакетам для пакетів оновлень програмного забезпечення Microsoft SQL Server
Щоб отримати додаткові відомості про термінологію оновлення програмного забезпечення, клацніть номер статті в базі знань Майкрософт.
824684 Стандартна термінологія, яка використовується для опису оновлень програмних продуктів Майкрософт

Властивості

Номер статті: 2780716 - Востаннє переглянуто: 20 червня 2014 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1, у разі використання з:
    • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
    • Microsoft SQL Server 2012 Developer
    • Microsoft SQL Server 2012 Standard
Ключові слова: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2780716 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2780716

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com