תיקון: אובדן נתונים בעת ייבוא של יישום נתונים מהשכבה העליונה בלבד מתוך קובץ החבילה .bacpac אל מסד נתונים של SQL תכלת הרקיע של Microsoft

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 2780719 - View products that this article applies to.
Microsoft מפיץ תיקונים Microsoft SQL Server 20012 Service Pack 1 להורדה כקובץ אחד. מאחר התיקונים הם מצטברים, כל פרסום חדש כולל את כל התיקונים החמים ולתקן כל תיקוני האבטחה שהיו כלולים בפרסום הקודם SQL Server 20012 Service Pack 1 מהדורה.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

מאפייני הבעיה

נניח לייבא חבילה .bacpac יישום (DAC) נתונים מהשכבה העליונה בלבד במסד נתונים של SQL תכלת הרקיע של Microsoft, בעוד מווסתת את החיבור למסד הנתונים. במצב זה, מסד הנתונים עשוי להיתקל באובדן נתונים.

הערה נראה כי בהצלחה את תהליך הייבוא. עם זאת, מסד הנתונים אינו מכיל כל הרשומות מתוך חבילת DAC.

פתרון הבעיה

מידע עדכון מצטבר

חבילת העדכון המצטבר 1 עבור SQL Server 2012 Service Pack 1

התיקון עבור בעיה זו פורסם לראשונה ב- 1 עדכון מצטבר. לקבלת מידע נוסף אודות האופן שבו ניתן להשיג את חבילת עדכון מצטבר זה עבור SQL Server 2012 Service Pack 1, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:
2765331 חבילת העדכון המצטבר 1 עבור SQL Server 2012 Service Pack 1
הערה מאחר גירסאות build הם מצטברים, כל פרסום תיקון חדש כולל את כל התיקונים החמים ולתקן כל תיקוני האבטחה שהיו כלולים בפרסום הקודם SQL Server 2012 Service Pack 1 מהדורה. אנו ממליצים לך לשקול החלת האחרונות פרסום התיקון החם הזה. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:
2772858 בונה 2012 שרת SQL שפורסמו לאחר SQL Server 2012 Service Pack 1 פורסם

סטטוס

מיקרוסופט מאשרת כי מדובר בבעיה במוצרי מיקרוסופט הרשומים בסעיף-'חל על'.

מידע נוסף

לקבלת מידע נוסף אודות יישומים נתונים מהשכבה העליונה בלבד, עבור אתר האינטרנט הבא של MSDN: לקבלת מידע נוסף אודות מודל מצטבר של מתן שירות עבור SQL Server, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:
935897 מודל מתן שירות מצטבר זמין מהצוות SQL Server כדי לספק תיקונים חמים עבור בעיות שדווחו
לקבלת מידע נוסף אודות הסכימה למתן שמות עבור עדכונים של SQL Server, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:
822499 הסכימה למתן שמות עבור חבילות עדכוני תוכנה של Microsoft SQL Server
לקבלת מידע נוסף על מינוח עדכוני התוכנה, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:
824684 תיאור המינוח הרגיל המשמש לתיאור עדכוני התוכנה של Microsoft

מאפיינים

Article ID: 2780719 - Last Review: יום ראשון 22 יוני 2014 - Revision: 2.0
המידע במאמר זה חל על:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1, הפועל עם:
    • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
    • Microsoft SQL Server 2012 Developer
    • Microsoft SQL Server 2012 Standard
מילות מפתח 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2780719 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 2780719

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com