"Nedá sa načítať súbory aplikácie. Súbory poškodený pri zavádzaní"chyba pri pokuse o spustenie verzie ClickOnce Report Builder z SQL Server 2012 Reporting Services

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2781227 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Pri pokuse o spustenie ClickOnce verziu Microsoft SQL Server Report Builder pre Microsoft SQL Server 2012 na klientskom počítači, môže zobraziť chybové hlásenie podobné nasledujúcemu:
Nedá sa načítať súbory aplikácie. Súbory poškodený v nasadení.

Navyše po kliknutí Podrobnosti v dialógovom okne hlásenia chýb zobrazí podrobné chybovom informácie, podobná nasledovnej:
CHYBA *** + sa vyskytla výnimka načítanie manifestu zo súboru MSReportBuilder.exe: manifestu je neplatný alebo súbor nie je možné otvoriť. + Nedá sa načítať vnútorného manifest zo zložky súboru. *** Počas tejto operácie boli zistené nasledujúce podrobnosti chyba chyby. * [31/10/2012 9: 25: 34 AM] System.Deployment.Application.InvalidDeploymentException (ManifestLoad) - sa vyskytla výnimka načítanie manifestu zo súboru MSReportBuilder.exe: manifestu je neplatný alebo súbor nie je možné otvoriť. -Zdroj: System.Deployment - trasovanie zásobníka: v System.Deployment.Application.Manifest.AssemblyManifest.ManifestLoadExceptionHelper (výnimkou výnimku, reťazec filePath) v System.Deployment.Application.Manifest.AssemblyManifest.LoadFromInternalManifestFile (String filePath) v System.Deployment.Application.DownloadManager.ProcessDownloadedFile (objekt odosielateľa, DownloadEventArgs e) v System.Deployment.Application.FileDownloader.DownloadModifiedEventHandler.Invoke (objekt odosielateľa, DownloadEventArgs e) v System.Deployment.Application.SystemNetDownloader.DownloadSingleFile(DownloadQueueItem next) v System.Deployment.Application.SystemNetDownloader.DownloadAllFiles() v System.Deployment.Application.FileDownloader.Download (SubscriptionState navštíveného vedľajšieho stavu) v System.Deployment.Application.DownloadManager.DownloadDependencies ()SubscriptionState navštíveného vedľajšieho stavu, AssemblyManifest deployManifest, AssemblyManifest appManifest, Uri sourceUriBase, reťazec targetDirectory, reťazec skupiny, IDownloadNotification oznámenia, DownloadOptions možnosti) v System.Deployment.Application.ApplicationActivator.DownloadApplication (SubscriptionState navštíveného vedľajšieho stavu, ActivationDescription actDesc, Int64 transactionId, TempDirectory & downloadTemp) v System.Deployment.Application.ApplicationActivator.InstallApplication (SubscriptionState & navštíveného vedľajšieho stavu, ActivationDescription actDesc) v System.Deployment.Application.ApplicationActivator.PerformDeploymentActivation (Uri activationUri, Boolean isShortcut, reťazec textualSubId, reťazec deploymentProviderUrlFromExtension, BrowserSettings browserSettings, reťazec & errorPageUrl) v System.Deployment.Application.ApplicationActivator.ActivateDeploymentWorker ()Objekt štátu)------System.Deployment.Application.DeploymentException (InvalidManifest) - vnútorná výnimka nemôže načítať vnútorného manifest zo zložky súboru.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože Microsoft .NET Framework 4 alebo novšiu verziu programu .NET Framework nie je nainštalovaný na klientskom počítači.

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte .NET Framework 4. Nasledovný súbor je k dispozícii na prevzatie z Microsoft Download Center:
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Stiahnuť
Prevziať balík pre .NET Framework 4.
Ďalšie informácie o preberaní Microsoft podporných súborov získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
119591 Získanie podporných súborov spoločnosti Microsoft zo služieb online
Microsoft kontroluje tento súbor na vírusy. Spoločnosť Microsoft použila najaktuálnejší antivírusový softvér, ktorý bol k dispozícii v deň, kedy bol zaslaný súbor. Súbor je uložený na zabezpečených serveroch, ktoré pomáhajú zabrániť neoprávneným zmenám v súbore.

Vyžaduje reštart

Po inštalácii tohto balíka, a potom reštartujte aplikáciu Report Builder ClickOnce, musíte reštartovať počítač.

Ďalšie informácie

Viac informácií o platforme .NET Framework, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite MSDN:
Úvod do .NET Framework
Ďalšie informácie o predpoklady pre SQL Server 2012 Report Builder, prejdite na nasledujúce webovú lokalitu MSDN:
Predpoklady pre SQL Server 2012 Report Builder

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém produktov spoločnosti Microsoft uvedených v časti "Vzťahuje sa na".

Vlastnosti

ID článku: 2781227 - Posledná kontrola: 16. novembra 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2012 Web
  • Microsoft SQL Server 2012 Standard
  • SQL Server 2012 Enterprise Core
  • Microsoft SQL Server 2012 Express
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
Kľúčové slová: 
kbsurveynew kbexpertiseadvanced atdownload kbmt KB2781227 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2781227

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com