"Uygulama dosyalarını almak açılamıyor. sql Server 2012 Raporlama Hizmetleri'nden rapor oluşturucuyu ClickOnce sürümünü başlatmaya çalıştığınızda hata dosyalar dağıtımda bozulur"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2781227 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

İstemci bilgisayarda Microsoft sql Server 2012 için Microsoft sql Server Report Builder ClickOnce sürümünü başlatmaya çalıştığınızda, aşağıdakine benzer bir hata iletisi alabilirsiniz:
Uygulama dosyaları alınamıyor. Dosyalar dağıtımda bozulur.

Ayrıca, tıklattığınızda Ayrıntılar hata iletisi iletişim kutusu, aşağıdakine benzer ayrıntılı hata bilgileri görebilirsiniz:
HATA *** + MSReportBuilder.exe dosyasından yükleme bildirimi özel durum oluştu: bildirim geçerli olmayabilir veya dosya açılamadı. + İç bildirimi bileşeni dosyasından yükleyemiyor. *** Bu işlem sırasında hata ayrıntıları aşağıdaki hataları algılandı. * [31/10/2012 9: 25: 34 am] System.Deployment.Application.InvalidDeploymentException (ManifestLoad) - MSReportBuilder.exe dosyasından yükleme bildirimi özel durum oluştu: bildirim geçerli olmayabilir veya dosya açılamadı. -Kaynak: System.Deployment - yığın izleme: at System.Deployment.Application.Manifest.AssemblyManifest.ManifestLoadExceptionHelper (özel durum özel durum, dize filePath) at System.Deployment.Application.Manifest.AssemblyManifest.LoadFromInternalManifestFile (String filePath) at System.Deployment.Application.DownloadManager.DownloadDependencies () at System.Deployment.Application.FileDownloader.Download (SubscriptionState bölgesine) at System.Deployment.Application.SystemNetDownloader.DownloadAllFiles() at System.Deployment.Application.SystemNetDownloader.DownloadSingleFile(DownloadQueueItem next) at System.Deployment.Application.FileDownloader.DownloadModifiedEventHandler.Invoke (Object sender, DownloadEventArgs e) at System.Deployment.Application.DownloadManager.ProcessDownloadedFile (Object sender, DownloadEventArgs e)SubscriptionState bölgesine, AssemblyManifest deployManifest, AssemblyManifest appManifest, URI sourceUriBase, targetDirectory dize, dize grubu, IDownloadNotification bildirimi, DownloadOptions seçenekleri) at System.Deployment.Application.ApplicationActivator.ActivateDeploymentWorker () at System.Deployment.Application.ApplicationActivator.PerformDeploymentActivation (URI activationUri, Boolean isShortcut, dize textualSubId, dize deploymentProviderUrlFromExtension, BrowserSettings browserSettings, dize & errorPageUrl) at System.Deployment.Application.ApplicationActivator.InstallApplication (SubscriptionState & bölgesine, ActivationDescription actDesc) at System.Deployment.Application.ApplicationActivator.DownloadApplication (SubscriptionState bölgesine, ActivationDescription actDesc, Int64 TransactionID, TempDirectory & downloadTemp)Nesne durumu)------System.Deployment.Application.DeploymentException (InvalidManifest) - iç özel durum iç bildirimi bileşeni dosyasından yükleyemiyor.

Neden

.net Framework'ün sonraki bir sürümünü ya da Microsoft .NET Framework 4 istemci bilgisayar üzerinde yüklü olmadığı için bu sorun oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için .NET Framework 4'ü yükleyin. Aşağıdaki dosya, Microsoft Download Center Merkezi'nden edinilebilir:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Karşıdan yükleme
.net Framework 4 paketini şimdi karşıdan yükle.
Microsoft Destek dosyalarını karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591 Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den nasıl alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın postalandığı tarihte kullanılabilir olan en güncel virüs algılama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu paketi yüklemek ve rapor Oluşturucusu ClickOnce uygulamasını yeniden başlatın sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekir.

Daha fazla bilgi

.net Framework hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki msdn Web sitesine gidin:
.net Framework giriş
Önkoşullar için sql Server 2012 Report Builder hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki msdn Web sitesine gidin:
sql Server 2012 Rapor Oluşturucu için Önkoşullar

Durum

Microsoft bu sorunun, "Aşağıdakilere uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2781227 - Last Review: 16 Kasım 2012 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2012 Web
  • Microsoft SQL Server 2012 Standard
  • SQL Server 2012 Enterprise Core
  • Microsoft SQL Server 2012 Express
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
Anahtar Kelimeler: 
kbsurveynew kbexpertiseadvanced atdownload kbmt KB2781227 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2781227

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com