"Nelze přesunout položky" Chyba při přesouvání položek z klienta aplikace Outlook 2013 EA obchod

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2781261 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud youuse 2013 Microsoft Outlook k přesunutí položky e-mailové zprávy z datového souboru aplikace Outlook (PST soubor), úložiště Internet Message Access Protocol (IMAP), poštovní schránky na serveru Exchange nebo úložiště Exchange ActiveSync (EA), které chcete ukládat další EA, nelze přesouvat položky e-mailové zprávy. Dále se zobrazí následující chybová zpráva:
Položky nelze přesunout. Složky, které chcete změnit tuto operaci nepodporuje. Je nám líto, ale Exchange ActiveSync nepodporuje co se snažíte udělat.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože EA 14.0 protokol, který je používán EA úložiště nepodporuje přesun položek e-mailové zprávy EA obchod.

Poznámka:Vzhledem k tomuto omezení EA 14.0 protokolu nelze synchronizovat obsah ve složce Koncepty anOutlook.com účtu pro klienta aplikace Outlook 2013.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, nakonfigurujte nástroj Outlook Hotmail Connector v aplikace Microsoft Office Outlook 2007 nebo aplikace Microsoft Outlook 2010, chcete-li přesunout položky e-mailové zprávy EA obchod.

Další informace

Outlook 2013 14.0 EA používá pro připojení k Outlook.com účty (@hotmail.com, @msn.com @live.com a @outlook.com).

Vlastnosti

ID článku: 2781261 - Poslední aktualizace: 12. září 2013 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2013
Klíčová slova: 
kbsurveynew kbinfo kbexpertisebeginner kbprb kbmt KB2781261 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2781261

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com