"Položky sa nedajú premiestniť" chyba pri presúvaní položiek od klienta Outlook 2013 EA Store

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2781261 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Keď youuse Microsoft Outlook 2013 premiestniť e-mail správu položky z údajového súboru programu Outlook (.pst súbor), obchode prístup protokolu IMAP (Internet Message), schránku Exchange alebo Exchange ActiveSync (EAS) obchod na inom EA obchod, e-mailovú správu položky sa nedajú premiestniť. Okrem toho zobrazí nasledujúce chybové hlásenie:
Položky sa nedajú premiestniť. Pokúšate sa zmeniť priečinky nepodporujú túto operáciu. Je nám ľúto, Exchange ActiveSync nepodporuje to, čo sa snažíte urobiť.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože EAS 14,0 to je protokol využívaný EAS ukladací priestor nepodporuje pohyblivé e-mailovú správu položiek EA Store.

PoznámkaKvôli tomuto obmedzeniu EAS 14,0 protokolu, nemožno synchronizovať obsah do priečinka Koncepty anOutlook.com účtu klienta Outlook 2013.

Ako problém obísť

Ak chcete obísť tento problém, nakonfigurujte doplnok Outlook Hotmail Connector v programe Microsoft Office Outlook 2007 alebo Microsoft Outlook 2010 na e-mailovú správu položky premiestniť do EA store.

Ďalšie informácie

EAS 14,0 2013 program Outlook používa na pripojenie k Outlook.com účtov (@hotmail.com @msn.com, @live.com a @outlook.com).

Vlastnosti

ID článku: 2781261 - Posledná kontrola: 12. septembra 2013 - Revízia: 4.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Outlook 2013
Kľúčové slová: 
kbsurveynew kbinfo kbexpertisebeginner kbprb kbmt KB2781261 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2781261

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com