Outlook 2013 istemciden bir EA store öğeleri taşımak "can't move items" hatası

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2781261 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Youuse bir Outlook veri dosyası (.pst), Internet İleti Erişim Protokolü (IMAP) deposu, Exchange posta kutusu veya bir Exchange ActiveSync (EAS) deposu e-posta iletisi öğeleri taşımak için Microsoft Outlook 2013 başka bir EA depoladığınızda, e-posta iletisi öğeler taşınamıyor. Ayrıca, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Öğeler taşınamıyor. Değiştirmeye çalıştığınız klasörler bu işlemi desteklemiyor. Üzgünüz, Exchange ActiveSync yapmak çalıştığınız desteklemiyor.

Neden

EAS 14.0 yani iletişim kuralı olduğundan, bu sorun oluşur EA tarafından kullanılan depolama EAS deposuna taşıma e-posta iletisi öğeleri desteklemez.

NotEAS 14.0 protokolü bu sınırlama, içerik Taslaklar klasöründe anOutlook.com hesabının Outlook 2013 istemciye eşitlenemiyor.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için Microsoft Office Outlook 2007 veya Microsoft Outlook 2010'da e-posta iletisi öğeleri EAS depoya taşımak için Outlook Hotmail Bağlayıcısı'nı yapılandırın.

Daha fazla bilgi

Outlook 2013 EAS 14.0 Outlook.com hesaplarına (@hotmail.com @msn.com, @live.com ve @outlook.com) bağlamak için kullanır.

Özellikler

Makale numarası: 2781261 - Last Review: 12 Eylül 2013 Perşembe - Gözden geçirme: 5.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2013
Anahtar Kelimeler: 
kbsurveynew kbinfo kbexpertisebeginner kbprb kbmt KB2781261 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2781261

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com