Informace o ruční přenášení obsahu služby SharePoint Online

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2783484 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.

Nevíte jakou verzi služeb Office 365 používáte? Přejděte na následující web společnosti Microsoft:
Jsem po inovaci služby pomocí služeb Office 365?
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Offboarding je možnost přesunutí dat ze služeb Microsoft Office 365, sdílených souborů nebo v místním počítači. Jedná se o ruční proces. Tento dokument popisuje kroky, které chcete uložit obsah seznamu nebo knihovny dokumentů Microsoft SharePoint z webu služby Microsoft SharePoint Online prostředí sdílených souborů nebo v místním počítači.

Tento dokument popisuje následující scénáře služby SharePoint Online archiv:
 • Správce nebo vlastníka webu archivuje obsah knihovny dokumentů služby SharePoint Online. To je ruční proces, při použití Online služby SharePoint.
 • Správce nebo vlastník seznamu archivuje obsah seznamu služby SharePoint. To je ruční proces, při použití Online služby SharePoint.
 • Správce nebo vlastník seznamu archivy následující informace ze seznamu služby SharePoint do aplikace Microsoft Office Outlook:
  • Položky kalendáře
  • Položky typu kontakt
  • Knihovny dokumentů
  • Seznamy diskusí
  • Úkoly
Tento dokument nepokrývá následující scénáře:
 • Migrace obsahu služby SharePoint z aplikace SharePoint Online pro místní instalace serveru SharePoint: přenos obsahu mezi SharePoint Online a místní instalace serveru SharePoint není podporován v této verzi služby SharePoint Online.
 • Uchování seznamu obsahu vlastnosti, funkce a vztahy: obsah seznamu služby SharePoint mohou být archivovány v tabulkovém nebo databázovém formátu tabulky. Tyto tabulky nebo tabulek obsahovat obsah ze seznamu služby SharePoint. Však nejsou zachovány vlastnosti, oprávnění, funkce a vztahy mezi různými tabulkami a obsahu tabulky.

POSTUP

Archivovat obsah knihovny SharePoint Online dokumentu

Chcete-li archivovat obsah knihovny SharePoint Online dokument, musí být moci připojit k serverům SharePoint Online vaší organizace. Můžete stáhnout obsah vašeho dokumentu knihovny a uložit je, stejně jako jakýkoli jiný soubor. Správců služby SharePoint Online lze zobrazit, stáhnout a uložit veškerý obsah knihovny dokumentů na webech služby SharePoint Online v organizaci. Vlastníci webů můžete zobrazit, stáhnout a uložit veškerý obsah knihovny dokumentů z webů, ke kterým mají oprávnění správce.

Chcete-li archivovat obsah knihovny dokumentů, postupujte takto:
 1. Vytvořte místní složku pro uložení obsahu do knihovny dokumentu.
 2. Přejděte do knihovny dokumentů služby SharePoint.
 3. Na pásu karet Office vyberte Knihovnaa potom klepněte na tlačítko Otevřít pomocí Průzkumníka systému Windows.
 4. V programu Průzkumník Windows přejděte do složky Sdílené dokumenty, která obsahuje soubory, které chcete uložit.
 5. Vyberte soubory, které chcete uložit, klepněte pravým tlačítkem myši na vybrané soubory a potom klepněte na tlačítko Kopie.
 6. Klepněte pravým tlačítkem myši složku, do které chcete uložit soubory a potom klepněte na tlačítko Vložit.
 7. Tento postup opakujte pro každou knihovnu dokumentů služby SharePoint.

  Poznámka: Nastavení programu Průzkumník Windows zobrazit skryté soubory a složky, zobrazí se složky ve struktuře souboru knihovny dokumentů. Tyto složky obsahují stránky ASPX a může být bezpečně ignorována.
Knihovny dokumentů služby SharePoint může obsahovat mnoho typů souborů a SharePoint udržuje informace o každém souboru, který ukládá SharePoint. Většinu těchto dalších informací není zachováno, budou staženy soubory. Například následující informace není zachován staženého souboru:
 • Vlastnosti dokumentu
 • Oprávnění přístupu k souborům
 • Relativní odkazy mezi soubory
 • Informace o pracovním postupu
 • Informace o správě verzí
 • Šablony

Archiv seznamu služby SharePoint

Chcete-li archivovat obsah knihovny SharePoint Online dokument, musí být moci připojit k serverům SharePoint Online vaší organizace. Aplikace Microsoft Office Excel 2010 nebo Microsoft Office Access 2010 nainstalován, musí mít osoba, archivaci obsahu seznamu SharePoint.

Následující typy seznamů služby SharePoint lze propojit s aplikací Outlook:
 • Kalendář
 • Kontakty
 • Úkoly
 • Knihovny dokumentů
 • Diskuse
 • Seznamy
Archivace dat seznamu služby SharePoint do aplikace Office Excel, postupujte takto:
 1. Přejděte k seznamu služby SharePoint.
 2. Na pásu karet Office vyberte Seznam nebo Knihovnaa potom klepněte na tlačítko Export do aplikace Excel.
 3. Vyberte Otevřít.
 4. Ve skupinovém rámečku Import dat, vyberte, kam chcete vložit data (Pokud je to použitelné). V seznamu je exportován do aplikace Excel.
 5. Soubor můžete uložit do místního adresáře.
 6. Tento postup opakujte pro každý seznam služby SharePoint.

  Poznámka:Tento proces bude ukládat položky v seznamu. Při použití této metody nebudou uloženy skutečný obsah, jako jsou soubory a přílohy.
Archivace dat seznamu služby SharePoint do aplikace Office Access, postupujte takto:
 1. Přejděte k seznamu služby SharePoint.
 2. Vyberte Seznam nebo Knihovny, a potom klepněte na tlačítko Zobrazení datového listu.
 3. Na pásu karet Office klepněte na tlačítko Zobrazit podokno úloh.
 4. Vyberte Exportovat do aplikace Access, vyberte nové nebo existující databázi a potom klepněte na tlačítko OK. Seznam je exportován do aplikace Access.
 5. Soubor můžete uložit do místního adresáře.
 6. Tento postup opakujte pro každý seznam služby SharePoint.

  Poznámka:Tento proces bude ukládat položky v seznamu. Při použití této metody nebudou uloženy skutečný obsah, jako jsou soubory a přílohy.
Chcete-li archivovat seznam kalendáře služby SharePoint k aplikaci Office Outlook 2010, postupujte takto:
 1. Přejděte do kalendáře služby SharePoint k archivaci.
 2. Na pásu karet Office vyberte Kalendářa potom vyberte Připojit k aplikaci Outlook.
 3. Na Akce nabídky, klepněte na tlačítko Připojit k aplikaci Outlooka v dialogovém okně aplikace Microsoft Office Outlook klepněte na tlačítko Ano. Kalendář je uložen do aplikace Outlook.
 4. Odebrání kalendáře služby SharePoint z aplikace Outlook, klepněte pravým tlačítkem myši na kartu, která má přidružené služby SharePoint kalendář v zobrazení kalendáře aplikace Outlook a potom klepněte na tlačítkoOdstranit <name of="" calendar=""></name>.
Chcete-li archivovat seznam kontaktů služby SharePoint k aplikaci Office Outlook 2010, postupujte takto:
 1. Přejděte na seznam kontaktů služby SharePoint.
 2. Na pásu karet Office vyberte Seznama potom vyberte Připojit k aplikaci Outlook.
 3. Na Akce nabídky, klepněte na tlačítko Připojit k aplikaci Outlooka v dialogovém okně aplikace Microsoft Office Outlook klepněte na tlačítko Ano. Seznam kontakt bude uložen do aplikace Outlook.
 4. Chcete-li odebrat seznam kontaktů z aplikace Outlook, klepněte pravým tlačítkem na složku Kontakty, která je připojena k webu služby SharePoint a potom klepněte na tlačítkoOdstranit <name of="" contacts="" folder=""></name>.
Chcete-li archivovat seznamu úkolů služby SharePoint Office Outlook 2010, postupujte takto:
 1. Přejděte do seznamu úkolů služby SharePoint.
 2. Na pásu karet Office vyberte Seznama potom vyberte Připojit k aplikaci Outlook.
 3. Na Akce nabídky, klepněte na tlačítko Připojit k aplikaci Outlooka v dialogovém okně aplikace Microsoft Office Outlook klepněte na tlačítko Ano. Seznam úkolů je uložen do aplikace Outlook.
 4. Pokud chcete odebrat připojení seznamu úkolů z aplikace Outlook, klepněte pravým tlačítkem myši složku úkoly, která je připojena k webu služby SharePoint a potom klepněte na tlačítkoOdstranit <name of="" tasks="" folder=""></name>.
Chcete-li archivovat knihoven dokumentů služby SharePoint k aplikaci Office Outlook 2010, postupujte takto:
 1. Přejděte do knihovny dokumentů služby SharePoint.
 2. Na pásu karet Office vyberte Knihovnaa potom vyberte Připojit k aplikaci Outlook.
 3. Na Akce nabídky, klepněte na tlačítko Připojit k aplikaci Outlooka v dialogovém okně aplikace Microsoft Office Outlook klepněte na tlačítko Ano. Knihovna je uložen do aplikace Outlook.
 4. Chcete-li odebrat složku Sdílené dokumenty z aplikace Outlook, klepněte pravým tlačítkem myši složku Sdílené dokumenty připojené k webu služby SharePoint a potom klepněte na tlačítkoOdstranit <name of="" shared="" documents="" folder=""></name>.
Chcete-li archivovat seznam SharePoint diskusní vývěsku k aplikaci Office Outlook 2010, postupujte takto:
 1. Přejděte k seznamu služby SharePoint diskuse.
 2. Na pásu karet Office vyberte Knihovnaa potom vyberte Připojit k aplikaci Outlook.
 3. Na Akce nabídky, klepněte na tlačítko Připojit k aplikaci Outlooka v dialogovém okně aplikace Microsoft Office Outlook klepněte na tlačítko Ano. Knihovna je uložen do aplikace Outlook.
 4. Chcete-li odebrat seznam diskuse z aplikace Outlook, klepněte pravým tlačítkem na složku Sdílené dokumenty, která je připojena k webu služby SharePoint a klepněte na tlačítkoOdstranit <name of="" discussion="" list="" folder=""></name>.
Aplikace SharePoint Workspace, je další možností, která umožňuje převzít položky služby SharePoint v offline režimu a uložte je do místního počítače. Další informace o použití aplikace SharePoint Workspace 2010 naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
Vítá vás aplikace SharePoint Workspace 2010

Zjištěná omezení

Obsah seznamu služby SharePoint musí být exportovány do aplikace Office Excel nebo databáze aplikace Access. Jednoduché seznamy je možné exportovat do aplikace Excel. Pokud však obsah jedné buňky přesahuje omezení velikosti maximální buňky aplikace Excel 32 767 znaků, informace, které přesahuje, že maximální je ztracena. Pokud seznamy obsahují velké buňky, je třeba exportovat do aplikace Access.

Seznamy služby SharePoint jsou používány k hostování komplexní data jako wikiwebů a blogů. Tyto komplexní data formuláře se skládají z několika tabulek. Blog tabulek jsou například takto: kategorie, příspěvky, komentáře, odkazy a další blogy. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků exportujte do aplikace Access wikiwebů a blogů. Při wikiwebů a blogů jsou exportovány do aplikace Access, každá z těchto tabulek jsou exportovány správně. Vlastnosti, oprávnění a relace mezi tabulkami a obsah jsou však ztraceny.

Když exportujete data seznamu do aplikace Access nebo Excel, uloží se data seznamu. Nebudou však archivovány přílohy a v seznamu dokumentů. Pokud chcete archivovat příloh a dokumentů, postupujte podle pokynů v části "Obsah archivu SharePoint Online dokumentu knihovny".

Další zdroje informací

Další informace o způsobu použití a "Otevřít pomocí Průzkumníka" potíží klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2629108 Použití příkazu "Otevřít pomocí Průzkumníka" a řešení problémů s touto možností v Online služby SharePoint pro Office 365
Další informace o přenositelnost dat v Online služby SharePoint naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
Přenositelnost dat
Další informace o tom, jak synchronizovat pomocí aplikace Access 2010 seznam SharePoint 2010, naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
Synchronizovat seznam SharePoint 2010 s Access 2010


Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 webu.

Vlastnosti

ID článku: 2783484 - Poslední aktualizace: 5. března 2013 - Revize: 7.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office SharePoint Online
Klíčová slova: 
o365 o365e o365a o365p o365m o365062011 pre-upgrade kbmt KB2783484 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2783484

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com