Інформація про ручне міграцію вмісту SharePoint Online

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2783484 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Не впевнений, що те, що Випуск Office 365 ви використовуєте? Перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення

Offboarding є можливість переміщувати дані з Microsoft Office Outlook 365, спільні файли або локального комп'ютера. Це робиться вручну. Цей документ містить інструкції з збереження Microsoft SharePoint документа бібліотеки або списку вміст із середовища Microsoft SharePoint Online для мережних папок або на локальному комп'ютері.

Цей документ охоплює такі сценарії Архів SharePoint Online:
 • До адміністратора або власника сайту архіви вміст бібліотека документів SharePoint Online. Це робиться вручну під Вільний час сценарій виконання SharePoint Online.
 • Адміністратор, або власник списку архівів вміст списку SharePoint. Це робиться вручну під Вільний час сценарій виконання SharePoint Online.
 • Адміністратор, або власник списку архівів наведені нижче від списку SharePoint для Microsoft Office Outlook:
  • Елементи календаря
  • Елементи контактів
  • бібліотека документів
  • Списки обговорення
  • Завдання
Цей документ не охоплює наступні сценарії:
 • Міграція вмісту SharePoint з SharePoint Online в локальній установки SharePoint: передачі змісту між SharePoint Online і місцеві установки SharePoint не підтримується в цій версії SharePoint Online.
 • Збереження списку властивості вмісту, функціональності та відносини: вміст списку SharePoint можна архівувати у форматі електронної таблиці або бази даних таблиці. Ці електронні таблиці або таблицях містять вмісту зі списку SharePoint. Однак, властивості, дозволи, функціональність і відносини між різними таблиці та вміст таблиці не зберігаються.

ПРОЦЕДУРА

Архівувати вміст бібліотека документів SharePoint Online

Архівувати вміст бібліотека документів SharePoint Online, для підключення до сайтів SharePoint Online вашої організації. Можна завантажити вашу бібліотеку вміст документа та зберегти їх, як і будь-який інший файл. Онлайн адміністраторів SharePoint можна переглянути, завантажити і зберегти всі бібліотеку вміст документа в їх організації SharePoint Online сайтів. Власники сайтів можуть переглядати, завантажити і зберегти всі бібліотеку вміст документа від сайтів, для яких вони мати дозволи адміністратора.

Архівувати вміст бібліотека документів, виконайте такі дії:
 1. Створення локальної папки для збереження вмісту документа, Бібліотека.
 2. Перейдіть до бібліотека документів SharePoint.
 3. Виберіть на стрічці Office Бібліотекаа потім натисніть кнопку Відкрити за допомогою провідника Windows.
 4. У провіднику Windows перейдіть до папці спільних документів, що містить файли, які потрібно зберегти.
 5. Виберіть файли для збереження, клацніть правою кнопкою миші вибрані файли та натисніть кнопку копія.
 6. Клацніть правою кнопкою миші каталог вхідних повідомлень для збереження файлів і натисніть кнопку Вставлення.
 7. Повторіть цей процес для кожної бібліотека документів SharePoint.

  Примітка. Якщо Windows Explorer настройки відображення прихованих файлів і папок, ви побачите приховані папки в бібліотеці структури документа. Ці папки містять ASPX-сторінках і можна спокійно нехтувати.
бібліотека документів SharePoint може містити багато типів файлів, і SharePoint зберігає відомості про кожний файл, який зберігає SharePoint. Більша частина цієї інформації не зберігаються при завантажені файли. Наприклад, такі відомості не зберігаються під Вільний час завантаження файлу:
 • Властивості документа
 • Дозволи доступу до файлу
 • Відносні посилання між файлами
 • Відомості про робочий процес
 • Відомості про керування версіями
 • Шаблони

Архів списку SharePoint

Архівувати вміст бібліотека документів SharePoint Online, для підключення до сайтів SharePoint Online вашої організації. Особи, архівування вміст списку SharePoint, повинні мати Microsoft Office Excel 2010 або Microsoft Office Access 2010 встановлений.

Наступні типи списків SharePoint може бути пов'язаний з Outlook:
 • програма-календар
 • Контакти
 • Завдання
 • бібліотека документів
 • Обговорення
 • Списки
Щоб архівувати дані списку SharePoint до Office Excel, виконайте такі дії:
 1. Перейдіть до списку SharePoint.
 2. Виберіть на стрічці Office Список або Бібліотекаа потім натисніть кнопку Експорт до Excel.
 3. Виберіть Відкрити.
 4. У розділі Імпорт даних, виберіть, де потрібно помістити дані (якщо це застосовується). У списку експортувати до Excel.
 5. Щоб зберегти файл до локального каталогу.
 6. Повторіть цей процес для кожного списку SharePoint.

  Примітка.Цей процес буде зберегти запис А бізнес-партнера у списку. Фактичний вміст, наприклад файли і вкладення не буде збережено, під Вільний час сценарій виконання цього методу.
Щоб архівувати дані списку SharePoint до Office Access, виконайте такі дії:
 1. Перейдіть до списку SharePoint.
 2. Виберіть Список або Бібліотека, і натисніть кнопку вікно табличного подання елементів даних.
 3. На стрічці Office натисніть кнопку Відобразити область завдань.
 4. Виберіть Експортувати до Access, виберіть нову або наявну базу даних і натисніть кнопку Гаразд. Список експортується до Access.
 5. Щоб зберегти файл до локального каталогу.
 6. Повторіть цей процес для кожного списку SharePoint.

  Примітка.Цей процес буде зберегти запис А бізнес-партнера у списку. Фактичний вміст, наприклад файли і вкладення не буде збережено, під Вільний час сценарій виконання цього методу.
Архівувати список календаря SharePoint до Office Outlook 2010, виконайте такі дії:
 1. Перейдіть до календаря SharePoint архівації.
 2. Виберіть на стрічці Office програма-календара потім виберіть Підключитися до застосунку Outlook.
 3. На в інтерактивні елементи меню, натисніть Підключитися до застосунку Outlook, у діалоговому вікні Microsoft Office Outlook, натисніть кнопку Так. програма-календар буде збережено до Outlook.
 4. Видалення календаря SharePoint в Outlook, клацніть правою кнопкою миші вкладку, пов'язаного з календаря SharePoint в ваш подання елементів календаря Outlook і натисніть кнопкуВидалити <name of="" calendar=""></name>.
Архівувати список контактів SharePoint до Office Outlook 2010, виконайте такі дії:
 1. Перейдіть до списку контактів SharePoint.
 2. Виберіть на стрічці Office Списока потім виберіть Підключитися до застосунку Outlook.
 3. На в інтерактивні елементи меню, натисніть Підключитися до застосунку Outlook, у діалоговому вікні Microsoft Office Outlook, натисніть кнопку Так. список контактів зберігається до Outlook.
 4. Щоб видалити список контактів Outlook, клацніть правою кнопкою миші каталог вхідних повідомлень Контакти, які підключені до сайту SharePoint і натисніть кнопкуВидалити <name of="" contacts="" folder=""></name>.
Архівувати списку завдань SharePoint Office Outlook 2010, виконайте такі дії:
 1. Перейдіть до списку завдань SharePoint.
 2. Виберіть на стрічці Office Списока потім виберіть Підключитися до застосунку Outlook.
 3. На в інтерактивні елементи меню, натисніть Підключитися до застосунку Outlook, у діалоговому вікні Microsoft Office Outlook, натисніть кнопку Так. список завдань буде збережено до Outlook.
 4. Видалити підключення списку завдань із програми Outlook, клацніть правою кнопкою миші каталог вхідних повідомлень завдань, підключеного до сайту SharePoint і натисніть кнопкуВидалити <name of="" tasks="" folder=""></name>.
Архівувати бібліотека документів SharePoint до Office Outlook 2010, виконайте такі дії:
 1. Перейдіть до бібліотека документів SharePoint.
 2. Виберіть на стрічці Office Бібліотекаа потім виберіть Підключитися до застосунку Outlook.
 3. На в інтерактивні елементи меню, натисніть Підключитися до застосунку Outlook, у діалоговому вікні Microsoft Office Outlook, натисніть кнопку Так. У бібліотеці зберігається в Outlook.
 4. Видалення папки Спільні документи» з Outlook, клацніть правою кнопкою миші на папці спільних документів, підключеного до сайту SharePoint і натисніть кнопкуВидалити <name of="" shared="" documents="" folder=""></name>.
Архівувати список SharePoint дошку обговорень до Office Outlook 2010, виконайте такі дії:
 1. Перейдіть до списку SharePoint обговорення.
 2. Виберіть на стрічці Office Бібліотекаа потім виберіть Підключитися до застосунку Outlook.
 3. На в інтерактивні елементи меню, натисніть Підключитися до застосунку Outlook, у діалоговому вікні Microsoft Office Outlook, натисніть кнопку Так. У бібліотеці зберігається в Outlook.
 4. Видалити список обговорень із програми Outlook, клацніть правою кнопкою миші Спільні документи ", який підключено до сайту SharePoint і натисніть кнопкуВидалити <name of="" discussion="" list="" folder=""></name>.
Програмі SharePoint Workspace не інший варіант, який дозволяє приймати елементів SharePoint в автономному режимі і зберігати їх на локальний комп’ютер-зразок. Щоб отримати додаткові відомості про сценарій виконання SharePoint Workspace 2010 перегляньте веб-сайт корпорації Майкрософт:
Початок роботи з SharePoint Workspace 2010

Відомі обмеження

Необхідно експортувати вміст списку SharePoint, Microsoft Office Excel або базі даних Access. Простий списків можна експортувати до Excel. Однак, якщо вміст однієї клітинки перевищує максимальний розмір максимального клітинки Excel 32 767 знаків, інформація, що перевищує що максимум втрачається. Якщо ваші списки містять великого клітинок, слід експортувати до Access.

Списки SharePoint використовуються для проведення комплексних даних як вікі і блоги. Ці складні дані форми складаються з кількох таблиць. Наприклад, таблиці блог є наступні: категорії, пости, коментарі, посилання та інші блоги. Для досягнення найкращих результатів експорт вікі і блоги для доступу. Вікі та блоги експортувати до Access, кожен з цих таблиць експортується правильно. Однак, всі властивості, дозволи та зв'язки між таблицями і зміст буде втрачено.

Під Вільний час експортування даних списку в Access або Excel, збережені дані списку. Однак, вкладень і документів у списку не буде заархівовано. Архівувати вкладень і документів, дотримуйтесь інструкцій у розділі "Архів SharePoint Online документа бібліотеку вміст".

Додаткові ресурси

Щоб отримати додаткові відомості про те, як використовувати і виправлення неполадок "Відкрити із провідника" клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2629108 сценарій виконання команди "Відкрити із провідника" та усунення проблем з цей параметр у SharePoint Online для Office 365
Щоб отримати додаткові відомості про мобільності даних у SharePoint Online відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
перенесення даних
Щоб отримати додаткові відомості про те, як синхронізувати список SharePoint 2010 за допомогою Access 2010 відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
Синхронізувати список SharePoint 2010 з Access 2010


Все ще потрібна допомога? Перейдіть до Товариство Office 365 веб-сайт.

Властивості

Номер статті: 2783484 - Востаннє переглянуто: 8 березня 2013 р. - Редакція: 7.0
Застосовується до:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office SharePoint Online
Ключові слова: 
o365 o365e o365a o365p o365m o365062011 pre-upgrade kbmt KB2783484 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2783484

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com