Hlavní panel zástupců sady Office se může zobrazit jako prázdné ikony v systému Windows RT

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2783838 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Řešení

Pokud hlavní panel zástupců Office v Plochyrežim bylo změněno na prázdné ikonách RT systému Windows, použijte tuto chybu opravit automaticky opravit problém:

Důležité: Tato opravapouze platí pro Windows RT zařízení, které majíAktualizace Office Home & Student 2013 RT náhledu (KB 2748583)nainstalovat z webu Windows Update. Může být v angličtině pouze. Automatická oprava však funguje i pro ostatní jazykové verze systému Windows pr.

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets fixit1
Tento problém vyřešit
Microsoft Fix it
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets fixit2Chtěl bych si to opravit sám

Je-li opravit nefunguje nebo je vyřešit problém sami, postupujte takto:

Nejprve přepněte do režimu plochy a Odepnout prázdné zkratky
  • Dotykem, stiskněte a podržte na několik sekund na prázdné zástupce a pak uvolněte. Klepněte na tlačítko Odepnout tento program z hlavního panelu. To lze proveďte u každé prázdné ikony.
  • Pomocí myši, klepněte pravým tlačítkem na každý prázdnou ikonu a vyberte Odepnout tento program z hlavního panelu.
Nyní přejděte zpět na úvodní obrazovce a re-pin každý Office RT programu na hlavní panel
  • Pomocí dotyku, najít dlaždice program Office, například Word RT a swipe dolů vedle sebe, vyberte jej. Klepněte na položku připnout na hlavní panel.
  • Pomocí myši, klepněte pravým tlačítkem myši vedle sebe program Office, například Word RT a klepněte na tlačítko Připnout na hlavní panel.

Nyní spustíte některé aplikace sady Office Home and Student 2013 RT z hlavního panelu. Zástupce by se měl zobrazit správně, a neměli dojde k chybě.

Další informace

Při instalaci Aktualizace pro službu Office Home & Student 2013 RT z hlavního panelu zástupců sady Office v systému Windows Update Plochy režim může zobrazit jako prázdné ikony bílé. Můžete také obdržet další chyby pomocí ikony pro zástupce aplikace při pokusu o jeho použití.

Vlastnosti

ID článku: 2783838 - Poslední aktualizace: 14. listopadu 2012 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Home and Student 2013 RT Preview
Klíčová slova: 
kbmt KB2783838 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2783838

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com