Numery tygodni w programie Outlook Web App i kalendarze programu Outlook są niezgodne w środowisku Exchange Server 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2784083 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Numery tygodni, które są wyświetlane w kalendarzu programu Outlook Web App nie odpowiadają numery tygodni są wyświetlane w kalendarzu programu Microsoft Outlook w środowisku Microsoft Exchange Server 2010. Na przykład w angielskiej wersji programu Outlook Web App, pierwszy tydzień w roku 2013 otrzymuje numer "2". Jednak w angielskiej wersji programu Microsoft Outlook 2010, pierwszy tydzień w roku 2013 otrzymuje numer "1".

Notatki
  • Aby wyświetlić numer tygodnia w programie Outlook Web App, wybierz Pokaż numery tygodni w widoku miesiąca pole wyboru w Kalendarz ustawienia.
  • Aby wyświetlić numer tygodnia w programie Outlook 2010, wybierz Pokaż numery tygodni w widoku miesiąca i Nawigatora datypole wyboru. To pole wyboru znajduje się w obszarzeOpcje wyświetlania Nagłówek w wierszu Kalendarz na karcie Opcje programu Outlookokno dialogowe.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ program Outlook Web App używa inny mechanizm do obliczania numery tygodni.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować następujący pakiet zbiorczy aktualizacji:
2746164 Opis pakietu zbiorczego aktualizacji 6 dla programu Exchange Server 2010 z dodatkiem Service Pack 2
Uwaga Po zastosowaniu tego pakietu zbiorczego aktualizacji, można uruchomić polecenie cmdlet Get-MailboxCalendarConfiguration wraz z parametrem Pierwszy_tydzień_roku , aby wyświetlić pierwszy tydzień roku. Ponadto można uruchomić apletu polecenia Set-MailboxCalendarConfiguration wraz z parametrem Pierwszy_tydzień_roku , aby ustawić pierwszy tydzień roku, na podstawie jednego z następujących wartości:
  • FirstDay
  • FirstFourDayWeek
  • FirstFullWeek

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących podobnego problemu, który występuje w środowisku Exchange Server 2007 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tych artykułów z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2289607 Numery tygodni nie są zgodne między programu Outlook i OWA kalendarze w wersji angielskiej i francuskiej w środowisku Exchange Server 2007
Aby uzyskać więcej informacji na temat polecenia cmdlet Get-MailboxCalendarConfiguration przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Ogólne informacje na temat polecenia cmdlet Get-MailboxCalendarConfiguration
Aby uzyskać więcej informacji na temat polecenia cmdlet Set-MailboxCalendarConfiguration przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Ogólne informacje na temat polecenia cmdlet Set-MailboxCalendarConfiguration
Aby uzyskać więcej informacji na temat wyliczenie CalendarWeekRule przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Ogólne informacje dotyczące wyliczania CalendarWeekRule

Właściwości

Numer ID artykułu: 2784083 - Ostatnia weryfikacja: 12 lutego 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2 na następujących platformach
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Słowa kluczowe: 
kbsurveynew kbqfe kbexpertiseinter kbfix kbmt KB2784083 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2784083

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com