Čísla týždňov v aplikácii Outlook Web App a Outlook kalendára sú nezhodné v prostredí Exchange Server 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2784083 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

V prostredí Microsoft Exchange Server 2010, čísla, ktoré sa zobrazujú v kalendári programu Outlook Web App sa nezhodujú čísla, ktoré sa zobrazujú v kalendári programu Microsoft Outlook. Napríklad v anglickej verzii aplikácie Outlook Web App prvý týždeň v roku 2013 je očíslované "2." Avšak, v anglickej verzii programu Microsoft Outlook 2010, prvý týždeň v roku 2013 je očíslované "1."

Poznámky
  • Ak chcete zobraziť číslo týždňa v aplikácii Outlook Web App, vyberte položku Zobraziť čísla týždňov v zobrazení mesiaca políčko Kalendár nastavenia.
  • Ak chcete zobraziť číslo týždňa v programe Outlook 2010, vyberte Zobraziť čísla týždňov v zobrazení mesiaca a v tabuľke dátumov. Toto políčko sa nachádza podMožnosti zobrazenia Výdavková kapitola vo Kalendár na karte Možnosti programu Outlookdialógové okno.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože aplikácia Outlook Web App používa iný mechanizmus na výpočet čísla týždňov.

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte nasledujúcu súhrnnú aktualizáciu:
2746164 Opis Update Rollup 6 pre Exchange Server 2010 Service Pack 2
Poznámka: Po aplikovaní tejto súhrnnej aktualizácie, môžete spustiť rutinu cmdlet Get-MailboxCalendarConfiguration spolu s parametrom prvý týždeň roka zobrazenie prvého týždňa roka. Okrem toho môžete spustiť rutinu cmdlet Set-MailboxCalendarConfiguration spolu s parametrom prvý týždeň roka nastaviť prvý týždeň roka na základe jednej z nasledujúcich hodnôt:
  • FirstDay
  • FirstFourDayWeek
  • FirstFullWeek

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „Vzťahuje sa na“.

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie o podobný problém, ktorý sa vyskytuje v prostredí Exchange Server 2007, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2289607 Čísla týždňov nezodpovedajú medzi OWA a Outlook kalendára v anglickej a francúzskej verzii v prostredí Exchange Server 2007
Viac informácií o cmdlet Get-MailboxCalendarConfiguration , nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Všeobecné informácie o rutiny cmdlet Get-MailboxCalendarConfiguration
Viac informácií o cmdlet Set-MailboxCalendarConfiguration , nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Všeobecné informácie o rutiny cmdlet Set-MailboxCalendarConfiguration
Ďalšie informácie o enumerácia CalendarWeekRule , nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Všeobecné informácie o enumerácia CalendarWeekRule

Vlastnosti

ID článku: 2784083 - Posledná kontrola: 12. februára 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2, pri použití s produktom:
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Kľúčové slová: 
kbsurveynew kbqfe kbexpertiseinter kbfix kbmt KB2784083 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2784083

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com