Není nainstalována balíčky Assigned počítače s Zásady skupiny

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 278472 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Poznámka
Tento článek se týká systému Windows 2000. Podporu pro systém Windows 2000 končí na 13. července 2010.Windows 2000 End-of-Support Solution Center je výchozí bod pro plánování strategie přenesení ze systému Windows 2000. Další informace v tématu Microsoft Support Lifecycle Policy.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Windows 2000 Group Policy objekty (GPO) použijete přiřazení balíčků MSI ke skupině pracovních stanic se systémem Windows 2000 Professional na základě jejich členství v organizační jednotce. Po restartování pracovní stanice a jsou použity zásady počítače přiřazené programy pravděpodobně není nainstalována a může být zaznamenány následující chybové zprávy v protokolu událostí aplikace na pracovní stanici systémem Windows 2000 Professional:
Zdroj: Userenv
Událost ID 1000
Rozšíření na straně klienta Zásady skupiny Správa aplikací byla předány příznaky (1) a vrátila chybový kód (1612).

Zdroj: Správa aplikací
ID události 108
Nepodařilo se použít změny nastavení instalace softwaru. Změny softwaru nemohla být použita. Předchozí položce protokolu s podrobnostmi by měl existovat. Došlo k chybě není k dispozici zdroj instalace tohoto produktu. Přesvědčte se, zda zdroj existuje a zda k němu máte přístup.

Zdroj: Správa aplikací
ID události 303
Odebrání přiřazení aplikace "Package Name" z "Policy Name" zásad bylo úspěšné.

Zdroj: Správa aplikací
ID události 102
Instalaci aplikace "Package Name" z "Policy Name" zásad se nezdařilo. Došlo k chybě není k dispozici zdroj instalace tohoto produktu. Přesvědčte se, zda zdroj existuje a zda k němu máte přístup.

Příčina

Účet počítače pracovní stanice nemá oprávnění sdílené položky nebo souboru systému obsahující zdrojové soubory balíčku. Pracovní stanice spuštěna Zásady skupiny, nemá tak v kontextu účtu počítače systému pro pracovní stanice.

Řešení

Potvrdit alespoň má účet počítače pracovní stanice použití Zásady skupiny soubory přístup čtení ke zdroji pro balíček přiřazeny s Zásady skupiny. To lze provést přiřazením oprávnění pro účty počítače nebo přiřazením oprávnění skupiny zabezpečení, například skupiny Domain Computers nebo Authenticated Users, která obsahuje účet počítače.

Pokud zdrojové soubory jsou umístěny na distribuovaného systému souborů (DFS) sdílet, potvrďte účet počítače má dostatečná NTFS a sdílení oprávnění na všechny repliky kořenového kořenový adresář DFS a na všech replik sdílených propojení DFS.

Prohlášení

Toto chování je záměrné

Další informace

Další informace o konfiguraci DFS v systému Windows 2000 klepněte na následující čísla následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
241452Jak nainstalovat Distributed File System (DFS) v systému Windows 2000
234582Publikování sdílené složky v Active Directory systému Windows 2000
274274Počítače přiřazené aplikace nemůže být instalované z akcií v různých doménových strukturách
Další informace o přiřazení programu s Zásady skupiny v nápovědě k systému Windows 2000.

Vlastnosti

ID článku: 278472 - Poslední aktualizace: 28. února 2007 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbdfs kbgpo kbprb KB278472 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:278472

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com