Grup ilkesi ile bilgisayarlara atanan paketler yüklenmiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 278472 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Duyuru
Bu makalede, Windows 2000 için geçerlidir. 13 Temmuz 2010 üzerinde Windows 2000 Destek sonlandırıyor.Windows 2000 End-of-Support Solution Center, Windows 2000'den geçiş stratejisini planlama bir başlangıç noktasıdır. Daha fazla bilgi için Microsoft Support Lifecycle Policy "konusuna bakın.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows 2000 Grup ilkesi nesnelerini (GPO), .msi paketi, Windows 2000 Professional tabanlı iş istasyonları kuruluş birimi üyeliklerine dayanarak bir gruba atamak için kullanabilirsiniz. Bir iş istasyonu yeniden başlatılıncaya bilgisayar ilkeleri uygulanır, atanan programları yüklü değil ve Windows 2000 Professional tabanlı iş istasyonunda uygulama olay günlüğüne aşağıdaki hata iletileri kaydedilebilir:
Kaynak: Userenv
Olay KIMLIĞI 1000
Grup ilkesi istemci tarafı uzantısı'nı uygulama yönetimi <a1>bayraklar</a1> (1) geçirilen ve (1612) bir hata durumu kodunu döndürdü.

Kaynak: Uygulama yönetimi
Olay KIMLIĞI 108
Yazılım yükleme ayarlarına değişiklikler uygulanamadı. Yazılım değişiklikleri uygulanamadı. Bir önceki günlük girdilerine ayrıntılarla bulunması. Bu ürün için yükleme kaynağı kullanılabilir değil hata. Kaynağın olduğunu ve erişebildiğinizi doğrulayın.

Kaynak: Uygulama yönetimi
Olay KIMLIĞI 303
"Policy Name" ilkesinden "Package Name" uygulamasının atamasının kaldırılması başarılı oldu.

Kaynak: Uygulama yönetimi
Olay KIMLIĞI: 102
"Policy Name" ilkesinden uygulama "Package Name" yüklenemedi. Bu ürün için yükleme kaynağı kullanılabilir değil hata. Kaynağın olduğunu ve erişebildiğinizi doğrulayın.

Neden

Makine hesabı için bir iş istasyonu, paketin kaynak dosyalarınızın bulunduğu paylaşım veya dosya sistemi izinlerine sahip değil. Bir iş istasyonunda, Grup ilkesi çalıştığında, bunu için iş istasyonu bir makinenin sistem hesabının bağlamında yapar.

Çözüm

Makine hesabı için Grup ilkesi uygulama iş istasyonu en az olduğunu onaylamak kaynak için okuma erişimi atanmış grup ilkesiyle paketi dosyaları. Bu makine hesapları için izinleri atayarak veya makine hesabının bulunduğu etki alanı bilgisayarları veya Authenticated Users grubu gibi bir güvenlik grubu için izinler atayarak yapabilirsiniz.

Kaynak dosyalar bulunuyorsa bir dağıtılmış dosya sistemi (DFS) paylaşmak, makine hesabının yeterli NTFS olduğunu doğrulayın ve paylaşım izinleri, DFS kökünün tüm kök yinelemeler ve DFS bağlantısının tüm yineleme paylaşımları.

Durum

Bu davranış tasarım yüzündendir

Daha fazla bilgi

Windows 2000'de DFS yapılandırma hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
241452Dağıtılmış dosya sistemi (DFS), Windows 2000'de yükleme
234582Windows 2000 Active Directory'de paylaşılan klasöre yayımlama
274274Uygulamaları atanan makine farklı ormanları içinde paylaşımlar arasında dağıtılmış bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.
Grup ilkesi'yle program atama hakkında daha fazla bilgi için Windows 2000 Yardımı'na bakın.

Özellikler

Makale numarası: 278472 - Last Review: 28 Şubat 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbdfs kbgpo kbprb KB278472 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:278472

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com