"550 5.1.1 ROZPOZNAWANIA NAZW.ADR.ExRecipNotFound"raport o Niedostarczeniu wiadomości komunikat o błędzie wyświetlany podczas wysyłania wiadomości e-mail przy użyciu programu Outlook w usłudze Office 365

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2784785 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

PROBLEM

Podczas wysyłania wiadomości e-mail za pomocą programu Microsoft Outlook w usłudze Office 365, może wystąpić jeden lub oba z następujących problemów:

Symptom 1: Odbierania raportów o niedostarczeniu (NDR)

Zaproszenia na spotkanie lub wiadomości e-mail nie są dostarczane pomyślnie. Na przykład wyświetlany jest raport NDR, podobny do następującego:
Generowanie serwera: <server name="">.local</server>

IMCEAEX _O = CONTOSO_ou = pierwszy + 20administrative + 20group_cn = Recipients_cn =<username>@<server name="">.local<b00> </b00> </server> </username>

#550 5.1.1 PROGRAM ROZPOZNAWANIA NAZW.ADR.ExRecipNotFound; Nie można odnaleźć ##

Symptom 2: Funkcja Autouzupełnianie w programie Outlook nie działa zgodnie z oczekiwaniami

Kiedy utworzyć nową wiadomość e-mail, a następnie wpisz nazwę w do line, nazwa użytkownika jest wypełniane automatycznie. Jednakże gdy klikniesz dwukrotnie nazwę, występuje jeden z następujących problemów:
 • Okno dialogowe Informacje pole nie jest wyświetlany poprawnie.
 • Brakuje informacji z okna dialogowego.

PRZYCZYNA

Te problemy mogą wystąpić, jeśli spełniony jest jeden z następujących warunków:
 • Odpowiadania na wiadomości, które zostały zmigrowane z plikami folderów osobistych (pst) lub zostały poddane migracji za pomocą narzędzia migracji innych firm.
 • Pamięć podręczną pseudonimów programu Outlook (Autouzupełnianie) zawiera Zły wpis.
 • OfflineAddressBook nie jest aktualizowany lub nie można pobrać.

ROZWIĄZANIE

Aby rozwiązać te problemy, wykonaj następujące kroki:
 1. Resetuj pseudonim i Autouzupełnianie pamięci podręcznej w programie Outlook. Aby uzyskać więcej informacji na temat jak to zrobić kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
  287623 Jak zresetować pseudonim i automatyczne uzupełnianie buforuje w programie Outlook
 2. Jeśli odpowiedź na komunikat zmigrowanych wpisz ponownie cały adres odbiorcy. Jeśli funkcja Autouzupełnianie spróbuje wpisać imię i nazwisko odbiorcy lub adres dla Ciebie, kliknij przycisk "X", aby usunąć wpis, a następnie ręcznie wpisz cały adres e-mail ponownie.

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  Zrzut ekranu do wiersza, podaniem adresu wypełniane automatycznie i "X"
 3. Upewnij się, że książka adresowa trybu Offline działa poprawnie. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących rozwiązywania problemów z książki adresowej trybu Offline kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
  2429946 Jak rozwiązywać problemy w trybie Offline książce adresowej programu Outlook w środowisku pakietu Office 365

WIĘCEJ INFORMACJI

Ten problem najczęściej występuje, gdy wiadomości są migrowane przy użyciu metody, która nie zostać poprawnie zaktualizowany podstawowej X.500 odróżnić informacje o nazwie oryginalnego adresatów wiadomości. Najczęściej sprawcami w tym scenariuszu są migracje pst.

Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Społeczności użytkowników usługi Office 365 witryny sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2784785 - Ostatnia weryfikacja: 11 lipca 2014 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Exchange Online
Słowa kluczowe: 
o365 o365a o365e o365p o365m o365022013 kbgraphic kbgraphxlink kbmt KB2784785 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2784785

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com