"550 5.1.1 RESOLVER.ADR.ExRecipNotFound"NDR протокол IMAP протокол IMAP про помилку під Вільний час надсилання електронна пошта за допомогою Outlook у службі Office 365

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2784785 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Під Вільний час надсилання повідомлень електронна пошта за допомогою Microsoft Outlook у службі Office 365, можуть виникнути одне або обидва з наступних питань:

1 проблема: Ви отримуєте звіти про недоставку (NDR)

Успішно не доставляються сповіщення електронною поштою або запрошення на наради. Наприклад, ви отримуєте звіт про недоставку, подібне до такого:
Генераторна сервера: <server name="">.local</server>

IMCEAEX-_O = CONTOSO_ou = першої + 20administrative + 20group_cn = Recipients_cn =<username>@<server name="">.local<b00> </b00> </server> </username>

#550 5.1.1 RESOLVER.ADR.ExRecipNotFound; не знайдено # #

Проблема 2: Автозавершення в Outlook не працює належним чином

Коли ви створити нове сповіщення електронною поштою а потім введіть ім'я в на до лінії, користувача звуть авто заселені. Однак, коли ви двічі клацніть ім'я, можуть виникнути таких проблем:
 • Діалоговому вікні інформація не відображаються коректно.
 • Даних немає в діалоговому вікні.

Причини

Ці проблеми можуть виникнути, якщо одна з таких умов:
 • Ви відповідаєте на протокол IMAP, які були перенесені з файли особистих папок (. PST) або було перенесено з використанням інструментів сторонніх міграції.
 • Outlook кеші псевдонімів (автозаповнення) містить погано запис А.
 • До OfflineAddressBook не оновлюється, або не може бути завантажений.

РІШЕННЯ

Щоб вирішити ці проблеми, виконайте такі дії:
 1. Скидання Нік і автозаповнення кешує в Outlook. Щоб отримати додаткові відомості про те, як зробити це, клацніть номер статті в базі знань Майкрософт:
  287623 Кешів скинути прізвисько та автозавершення в Outlook
 2. Якщо ви відповідаєте перенесений протокол IMAP, введіть у всю адресу електронна пошта одержувача знову. Якщо функція автозаповнення намагається ввести ім'я одержувача або адресу для вас, натисніть кнопку "X", щоб видалити запис А а потім вручну введіть всю електронну адресу знову.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Знімок екрана з полі Кому показ авто населених адресу і "X"
 3. Переконайтеся, що правильно працює автономної адресної книги. Докладніше про усунення автономної адресної книги натисніть кнопку номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  2429946 Усунення неполадок офлайнова адресна книга Outlook у середовищі Office 365

Додаткові відомості

Ця проблема найчастіше виникає, коли протокол IMAP міграції за допомогою методу, що не правильно оновити базового x. 500 відрізняє інформації про ім'я для одержувачів цього протокол IMAP. Найбільш поширені винних у цьому випадку є міграцій. PST.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2784785 - Востаннє переглянуто: 10 липня 2014 р. - Редакція: 5.0
Застосовується до:
 • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365p o365m o365022013 kbgraphic kbgraphxlink kbmt KB2784785 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2784785

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com