Visual Studio 2008 не включає Access 2010 Runtime, коли вона є необхідною умовою

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2784916 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Введення

Microsoft® Access® 2010 Runtime це технологія, яка може бути передумовою для настроюваних застосунках. Хоча ця технологія можна вказувати як передумови, не входить у Microsoft Visual Studio 2008.

У більшості випадків ви повинні реалізувати і перевірити такі передумови для настроюваних застосунках. Це включає завантажувач генератор проявлятися.

Примітка. Завантажувач генератор проявлятися є архівних інструмент для роботи з передумов завантаження додатків в Visual Studio. Цей інструмент не входить в Visual Studio 2008 і не підтримується корпорацією Майкрософт. Підтримки Microsoft має інформацію, що вам потрібно, щоб повністю заповнити завантажувач проявлятися генератора XML-файли. Microsoft тільки забезпечує керівництво у створенні користувача bootstrappers.

Додаткові відомості

Щоб визначити, які передумови обов'язкові для заповнення, за допомогою API для MSI замість сценарій виконання завантажувач генератор проявлятися.

Коли ви Access 2010 Runtime передумова демократичної, файл Setup.exe це умови в Access 2010 Runtime завантажити повинні бути включені так що користувач може прийняти Умови ліцензії на програмний продукт Microsoft. Це стосується, чи установки є частиною передумови, або Автономні установки.

Додаткові відомості

Отримати доступ до 2010 виконавчі, перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
Access 2010 Runtime завантаження
Щоб отримати Microsoft доступ до бази даних системи 2010. вторинного розповсюдження, перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт: Щоб отримати додаткові відомості про доступ 2010 під Вільний час виконання пакета оновлень клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2460015 Опис Access 2010 виконавчі пакетом оновлень 1
Щоб отримати додаткові відомості про створення файлу маніфесту продукту перейдіть до наступного веб-сайт MSDN:
Як створити файл маніфесту продукту
Докладніше про MSI APIs перейдіть до наступного веб-сайт MSDN:
Посилання на функцію інсталятор для Windows

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі "Застосовується до".

Властивості

Номер статті: 2784916 - Востаннє переглянуто: 20 грудня 2012 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Microsoft Access 2010
  • Microsoft Visual Studio 2008 Academic Edition
  • Microsoft Visual Studio 2008 Professional Edition
  • Microsoft Visual Studio 2008 Standard Edition
Ключові слова: 
kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbtshoot kbmt KB2784916 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2784916

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com