.NET Framework 3. 5'Çevrimdışı modda Windows 8'i etkinleştirme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2785188

Yazar hakkında:

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Bu resmi kapatBu resmi aç
2401266
Bu makalede tarafından sağlanan M Reza Faisal. Microsoft, bu nedenle thankful önleyici kendi Mesleki deneyim diğer kullanıcılarla paylaşmak, MVP. Makale üzerinde nakledilmesi MVP'ın Web sitesi veya blog Daha sonra.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Sorunun açıklaması

Windows 8 varsayılan olarak .NET 3.5 (.NET 2.0 ve 3.0 dahil) içermez. Ancak, kullanıcı Windows 8 Windows 7'den sürecindeyse, .NET Framework 3.5 tam olarak etkinleştirilir. Kullanıcı Bu özellik onay programı ve özellikleri etkinleştirilir emin olabilirsiniz.

Bunlar kullanıcı iade için yapabileceğiniz adımlarının listesi verilmiştir:


Adım 1:
Ayarları'na gidin. Denetim Masası'nı seçin, sonra Programlar'ı seçin.
Bu resmi kapatBu resmi aç
2785189


Adım 2:
Windows özelliklerini kapatıp,'ı tıklatın ve kullanıcı resme pencere göreceksiniz.
Bu resmi kapatBu resmi aç
2785190


.NET Framework üzerinde tıklatın tarafından kullanıcı bu özelliği etkinleştirebilirsiniz 3.5 (.NET 2.0 ve 3.0 dahil) seçin ve Tamam'ı tıklatın. Bu adımdan sonra bunu tüm paketi Internet'ten ve .NET Framework 3.5 özelliğini yükleyin.

Ancak bu adımlar, kullanıcı Internet bağlantınız yoksa, uygulanabilir değildir.

Çözümleri

Kullanıcının Windows 8 DVD veya ISO görüntü varsa kullanıcı hala çevrimdışı modda bu özelliği etkinleştirebilirsiniz.

Nasıl yapılacağı

.NET Framework 3.5 (.NET 2.0 ve 3.0 dahil) etkinleştirme adımları şunlardır çevrimdışı modda özelliği:

Adım 1:
Windows 8 dvd veya mount ISO görüntüsü ekleyin. Bu özellik, kaynak E:\sources\sxsklasöründe bulunabilir. (Bu durumda E: kullanıcının sürücü harfi üzerinde kullanıcının yüklenen Windows 8 ortam.)
Bu resmi kapatBu resmi aç
2785191


Adım 2:
Açık CMD.EXE yönetici ayrıcalıklarına sahip.

Adım 3:
Aşağıdaki komutu çalıştırın Dism.exe / online/Enable-Feature /featurename:NetFX3/tüm /Source:E:\sources\sxs /LimitAccessve Enter tuşuna basın.

.NET Framework 3.5 yüklenmesi tamamlandıktan sonra özelliğinin etkin olduğunu görebilirsiniz.
Bu resmi kapatBu resmi aç
2785192

Topluluk çözümleri içerik vazgeçme

MICROSOFT CORPORATION VE/VEYA İLGİLİ TEDARİKÇİLERİ, HİÇBİR AÇIKLAMADA BULUNMAZ UYGUNLUĞU, GÜVENİLİRLİK YA DA BİLGİ VE İLGİLİ GRAFİKLERİN YER DOĞRULUĞU HAKKINDA OLUN. BU TÜR BİLGİLER VE İLGİLİ GRAFİKLER HİÇBİR GARANTİ "OLDUĞU GİBİ" SAĞLANIR. MICROSOFT VE/VEYA İLGİLİ TEDARİKÇİLERİ TÜM GARANTİ VE KOŞULLARI BU BİLGİLERİ VE İLGİLİ GRAFİKLER, TÜM ZIMNİ GARANTİLERİ VE SATILABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMAÇ, TUTMAKTAYIZ, BAŞLIK VE İHLAL ETMEME DE DAHİL OLMAK ÜZERE BURADA REDDETMEKTEDİR. HİÇBİR DURUMDA MICROSOFT VE/VEYA TEDARİKÇİLERİNE SORUMLU TUTULAMAZ, ÖZELLİKLE KABUL DAHİ, HERHANGİ BİR SINIRLAMA OLMAKSIZIN, KULLANIM, VERİ VEYA KAZANÇ KAYBI SORUMLU DAHİL HERHANGİ BİR DOĞRUDAN, DOLAYLI, CEZAİ TAZMİNATLAR, ARIZİ, ÖZEL, ARIZİ ZARAR YA DA KAYIPTAN ZARAR KAYBINDAN DOĞAN VEYA BİRİNDE ŞEKLİNİZE BAĞLI KULLANIMIYLA VEYA BURADA YER ALAN İLGİLİ GRAFİK VE BİLGİ KULLANMA BECERİSİNİNSÖZLEŞME, HAKSIZ, İHMAL, KUSURSUZ SORUMLULUK ALARAK MICROSOFT VEYA TEDARİKÇİLERİNİN OLSA BİLE AKSİ TAKDİRDE ZARARLARIN BİLDİRİLMİŞ İSTER.

Özellikler

Makale numarası: 2785188 - Last Review: 9 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 7.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2785188 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2785188

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com