XADM: Exchange 2000 instalační program selže a chyby zabezpečení

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 278523 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při nastavování serveru Microsoft Exchange 2000 Server nebo Exchange 2000 Enterprise Server (dále souhrnně jen serveru Exchange 2000) zvláštní účet je vytvořen, který byla dříve použita pro usnadnění zpracování skriptů událostí synchronizace. Název účtu je EUSER_EXSTOREEVENT a heslo je nastaveno jednoduché pevně zakódované heslo. Pokusíte-li se k serveru Exchange 2000 nasazení v prostředích s požadavky na složité heslo, selhání může dojít během instalace a může se zobrazit následující chybová zpráva:
[14: 22: 18] kód CAtomBaseMDB::ScCreateStoreEventAccount (K:\admin\src\udog\exsetdata\components\server\a_basemdb.cxx:290) chyby chybný členské index -1 0XC00703E5 (997): překrytím vstupně-výstupní operace právě probíhá.

Příčina

Selhání instalačního programu je způsobeno, protože pevně zakódované heslo nesplňuje požadavky na složitost hesla v některých prostředích. Této chybě dojde při pokusu nainstalovat ohrožené verzi Exchange 2000 (viz oddíl "stav „ verze podrobnosti) na řadič domény nebo členský server se zásadami povolenými silné heslo.

Řešení

Před spuštění instalačního programu

Minimalizovat riziko zabezpečení, které tento účet představuje, ručně vytvořit účet, který používá stejný název, EUSER_EXSTOREEVENT, před spuštěním instalačního programu a poskytnout účtu heslo, které splňuje požadavky na složitost hesla vaší společnosti. Během instalace instalační program zjistí, že tento účet již existuje a nebude pokoušet ji vytvořit nebo změnit heslo.

Při instalaci serveru Exchange 2000 na členském serveru

Vytvořit účet jako zakázaný místní uživatelský účet. Následující kroky popisují, jak vytvořit účet v databázi místních účtů:
 1. Spuštění modulu snap-in MMC Správa počítače klepnutím na tlačítko Start, přejdete na příkaz programy, přejdete na položku Nástroje pro správu a v členském serveru, serveru Exchange 2000 bude nainstalována na klepnete na položku Správa počítače.
 2. Rozbalte kontejner místní uživatelé a skupiny a klepněte na tlačítko kontejneru Users.
 3. V nabídce Akce klepněte na možnost Nový uživatel.
 4. V dialogovém okně Nový uživatel vyplňte následující informace:
  Uživatelské jméno: EUSER_EXSTOREEVENT
  Heslo: A password that meets you company's complexity policy
 5. Klepnutím zaškrtněte políčko účet je zakázán a klepněte na tlačítko vytvořit.

Při instalaci serveru Exchange 2000 v řadiči domény

Vytvořit účet EUSER_EXSTOREEVENT ve službě Active Directory a potom zakažte účet. Následující kroky popisují, jak vytvořit účet ve službě Active Directory:
 1. Spuštění modulu snap-in konzoly MMC služby Active Directory, uživatelé a počítače klepnete na tlačítko Start, přejdete na příkaz programy, přejdete na položku Nástroje pro správu a klepnutím na možnost Active Directory, uživatelé a počítače v řadiči domény pro doménu, ve kterém bude nainstalován server Exchange 2000.
 2. Klepněte na kontejner Users.
 3. V nabídce Akce klepněte na tlačítko Nový a klepněte na příkaz uživatel.
 4. V dialogovém okně Nový uživatel vyplňte následující informace:
  Úplný název: EUSER_EXSTOREEVENT
  Přihlašovací jméno uživatele: EUSER_EXSTOREEVENT
 5. Klepněte na tlačítko Další.
 6. Zadejte heslo, které splňuje zásady složitost hesla vaší společnosti a následně je potvrďte.
 7. Klepnutím zaškrtněte políčko účet je zablokován.
 8. Klepněte na tlačítko Další a klepnutím na tlačítko Dokončit vytvořte zadaný účet.

Po dokončení instalace

Ruční postup

Po dokončení instalačního programu serveru Exchange 2000, doporučuje společnost Microsoft odstranění tohoto účtu chcete-li minimalizovat potenciální riziko zabezpečení, představující známého účtu. Pokud používáte tento účet z jiných důvodů minimálně, obnovte heslo účtu pro zajištění bezpečnosti tento účet.

Nástroj pro automatizaci procedur

Alternativou k ruční proces podle výše uvedeného, můžete získat následující nástroj na následující odkaz k automatické opravě této chyby zabezpečení: Následující soubor je k dispozici ke stažení z webu služby Stažení softwaru:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download Q278523engi.exe now
Další informace o tom, jak stahovat soubory technické podpory společnosti Microsoft naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft je prohledáván soubor byl zkontrolován na výskyt virů. Společnost Microsoft použila ke aktuální antivirový software, která byla k dispozici na datum, kdy byla zaúčtována v souboru. Soubor je uložen na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny tohoto souboru.
 • Tento nástroj vyžaduje aktuálně přihlášený uživatel má oprávnění správce v místním počítači pro členské servery nebo oprávnění správce domény u řadičů domény. Tento nástroj extrahuje přímo do složky C:\Temp. Po jeho extrahovaného, postupujte podle pokynů uvedených po dokončení extrakce.
 • Pro členské servery:Tento nástroj prohledá databázi místních účtů a odstraní dotyčné účet. Společnost Microsoft doporučuje spustit nástroj z každý členské serveru, na kterém byl nainstalován server Exchange 2000.
 • Pro řadič domény se serverem Exchange 2000 nainstalována: Tento nástroj spusťte v řadiči domény. Odstraní účet z adresáře služby Active Directory. V prostředích s více řadičů domény tento účet může existovat i nadále v jiných řadičích domény dokud replikace služby Active Directory byla dokončena.
Důležité: Tento nástroj odstraní pouze na účet dotyčné. Z výskytu nezabrání původní chybě instalace. Stále je třeba provést ruční proces vytváření a potom zakázání účtu dříve, než spustíte instalační program a vyhnout se chybě instalace. Po dokončení instalace můžete ručně odstranit tento účet nebo odebrat pomocí nástroje k dispozici.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že tento problém je na serveru Exchange 2000. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 1.

Následující instalační média serveru Exchange 2000 jsou touto chybou zabezpečení ohroženy:
 • Exchange 2000 Server CD bez "Rev A" vytištěny na disku CD-ROM v řádku pod částí číslo (viz horní kvadrant vpravo)
 • Exchange 2000 Enterprise Server CD bez "Rev A" vytištěny na disku CD-ROM pod částí číslo (viz horní kvadrant vpravo)
 • Exchange 2000 Server a Exchange 2000 Enterprise Server součástí dodávky října 2000 vybrat disk CD
Hodnocení vydání serveru Exchange 2000 a jako jiná metoda testování pro tuto chybu zabezpečení použití nástroje Filever.exe, k dispozici u serveru Exchange 2000 prosím Kontrola verze Exsetdata.dll. Pokud je verze rovna 6.0.4417.5, se vás týká tuto chybu zabezpečení.

Příklad použití Filever.exe:
CD drive\Support\Utils\I386 >Filever \setup\i386\exsetdata.dll
Pokud výsledný výstup obsahuje číslo verze (v tučné níže), které jsou touto chybou zabezpečení ohroženy:
-r---W321 DLL ENU exsetdata.dll 6.0.4417.5 shp 2,507,024 08-16-2000
Kromě toho aktualizace Exchange 2000 Service Pack 1 obsahuje další kontrolu pro tento účet a rozpoznáno, bude odstraněno účet.

Další informace

Tento účet představuje chybu zabezpečení, pokud zavádíte server Exchange 2000, protože název účtu je dobře známé. Ve vydané verzi serveru Exchange 2000 tento účet již není nutný ke zpracování skriptů událostí a mají být odstraněny po dokončení instalace.

Otázky (NEJČASTĚJŠÍ týkající se této chyby zabezpečení a opravy můžete nalézt na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/fq00-088.mspx

Vlastnosti

ID článku: 278523 - Poslední aktualizace: 1. února 2014 - Revize: 5.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Enterprise Server
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kberrmsg kbfix kbgraphxlinkcritical KB278523 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:278523

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com