Parolalar PowerPoint Gösterisi (.pps ve .ppsx) dosyalarıyla nasıl çalışır?

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 278578 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Microsoft PowerPoint sunusunu PowerPoint Gösterisi (.ppsx veya .pps) biçiminde kaydederseniz, PowerPoint birisi dosya Microsoft Windows'da açıldığında parola soracak biçimde yapılandırabilirsiniz. Bu makalede, seçim yapabileceğiniz çeşitli parola koruması seçenekleri açıklanmaktadır.

Not Windows'da PowerPoint sunuyu çift tıklatarak açabilirsiniz .pps dosyasını veya Başlat menüsünde Çalıştır ' ı tıklatarak ve ardından dosya adını yazarak.

Daha fazla bilgi

PowerPoint aşağıdaki parola seçeneklerini sağlar:
  • Aç ve parolalarını değiştirin: diğerine ve bir dosyayı açmak için bir parola gerektirebilirsiniz. dosyayı değiştirin. PowerPoint sizden iki parolayı açtığınızda Windows'da PowerPoint sunusu.
  • Parola yalnızca açın: yalnızca dosyayı açmak için parola gerektirebilirsiniz. PowerPoint PowerPoint sunusunu açtığınızda parolayı sorar Windows.
  • Yalnızca Parola Değiştir: yalnızca dosyayı değiştirmek için parola gerektirebilirsiniz. PowerPoint PowerPoint sunusunu açtığınızda parola sormaz Windows. PowerPoint sunu dosyasını bir slayt gösterisi penceresinde açılır çünkü, ve slayt gösterisi sırasında dosyayı değiştiremezsiniz.
Önemli Bu seçenekler içeren kötü amaçlı olmayan kullanıcılar değil işbirliği ortamlarında düzgün çalışabilmesi belirli işbirliği senaryolarının etkinleştirin. Güçlü şifreleme dosyası parola koruması kullanarak etkinleştiremezsiniz.

Belgeyi veya dosyayı kötü amaçlı kullanıcılardan korumak için belgeyi veya dosyayı koruyan izinler ayarlamak için Bilgi Hakları Yönetimi (IRM) kullanın.

İşbirliğine olanak veren Office özellikleri hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
822924İşbirliği sağlamak için tasarlanmıştır ve güvenliği artırmak için yapılmamıştır Office özelliklerinin açıklaması

IRM kullanarak içerik izinlerini kısıtlama hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://Office.microsoft.com/en-us/help/HA101029181033.aspx

Özellikler

Makale numarası: 278578 - Last Review: 13 Temmuz 2012 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft PowerPoint 2010
  • Microsoft Office PowerPoint 2007
  • Microsoft Office PowerPoint 2003
  • Microsoft PowerPoint 2002 Standard Edition
  • Microsoft Commerce Server 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbinfo kbopenfile kbpasswords kbsavefile kbdta kbhowto kbmt KB278578 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 278578

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com