Plechovka vyšší číslo verze na serveru Exchange Server 2010 poštovní schránky

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2786772 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Na poštovní schránku serveru Exchange 2010 služba úložiště informací přestane reagovat a nakonec odpojit nebo nuceně ukončen. Když nastane tento problém, udržuje uživatelům serveru Exchange obdrží chybu RPC, které aplikace Outlook se pokouší kontaktovat Exchange. Pokud pomocí nástroje Sledování výkonu pro verzi bloků přidělených podle databáze MSExchange-> instance zobrazení hodnot, zjistíte, že se hodnota zvýší neustále pro jednu nebo více databází až nakonec selhání těchto databází.

Když nastane tento problém může být zaznamenána událost 10027.

Event ID: 10027
Source: MSExchangeIS
Description: There are 5 RPC requests for the mailbox "<User>" on the database "<Database>" that have taken an abnormally long time to complete. This may be indicative of performance issues with your server.

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu chyby, který způsobuje, že služba úložiště informací, které chcete dostat do nekonečné smyčky při aktualizaci databáze.

Řešení

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Je však určena opravit pouze problém popsaný v tomto článku. Použijte ji pouze u systémů, dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud jste závažně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci, která obsahuje tuto opravu hotfix.

Chcete-li tento problém vyřešit okamžitě, obraťte se na technickou podporu společnosti Microsoft získat opravu hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Ve zvláštních případech mohou být stornovány poplatky, které jsou třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, pokud pracovník služeb podpory společnosti Microsoft určí, že konkrétní aktualizace odstraní váš problém. Výdaje na technickou podporu použije dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit konkrétní aktualizací.

Tato oprava hotfix je oprava hotfix bude zahrnuta s 6 kumulativní aktualizace pro Exchange Server 2010 Service Pack 2.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2786772 - Poslední aktualizace: 9. května 2014 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Klíčová slova: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbmt KB2786772 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2786772

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com