Vyšší číslo verze bloku na poštovní schránky serveru Exchange Server 2010

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2786772 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Poštovní schránky serveru Exchange 2010, může služba úložiště informací přestane reagovat a nakonec odpojit nebo nuceně ukončena. Dojde-li k tomuto problému, udržuje uživatelům serveru Exchange obdrží chybu vzdáleného volání Procedur, který se pokusí kontaktovat server Exchange. Pokud pomocí nástroje Sledování výkonu zobrazit hodnoty pro verzi bloků přidělených podle databáze MSExchange-> instance, zjistíte, že se hodnota zvýší neustále pro jeden nebo více databází až nakonec selhání těchto databází.

Dojde-li k tomuto problému, může být zaznamenána událost 10027.

Event ID: 10027
Source: MSExchangeIS
Description: There are 5 RPC requests for the mailbox "<User>" on the database "<Database>" that have taken an abnormally long time to complete. This may be indicative of performance issues with your server.

Příčina

Tomuto problému dochází z důvodu chyby, který způsobuje, že služba úložiště informací při aktualizaci databáze stránky dostat do nekonečné smyčky.

Řešení

Podporovaná oprava hotfix je nyní k dispozici od společnosti Microsoft. Je však určena pouze tento problém popsaný v tomto článku. Použijte ji pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud jste závažně tento problém, doporučujeme počkat další P1, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Chcete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na technickou podporu společnosti Microsoft, kde příslušné opravy hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Ve zvláštních případech mohou být účtované poplatky podpory stornovány, pokud pracovník technické podpory společnosti Microsoft určí, že váš problém vyřeší konkrétní aktualizace. Obvyklé náklady na podporu použije dalších otázek a problémů, které nejsou vyřešeny v dané konkrétní aktualizaci.P1 verzi této P2 má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Kalendářní data a časy těchto souborů jsou uvedeny koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru je převeden na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem Časové pásmo Karta v Datum a čas Chcete-li zobrazit položky v Ovládacích panelech.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2786772 - Poslední aktualizace: 25. listopadu 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Klíčová slova: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbmt KB2786772 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2786772

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com