Wiadro z farbą wersji na serwerze skrzynek pocztowych programu Exchange Server 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2786772 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Na serwerze skrzynek pocztowych programu Exchange 2010 usługi Magazyn informacji mogą się nie odpowiada i ostatecznie dismount i/lub być wymuszone zakończenie. W przypadku wystąpienia tego problemu użytkowników programu Exchange nadal zbiera błąd RPC, który program Outlook próbuje skontaktować się z programu Exchange. Jeśli służy do wyświetlania wartości dla wersji Wiadra przydzielone na podstawie bazy danych MSExchange-> instancji za pomocą Monitora wydajności, to można zauważyć, że wartość wzrasta stale dla jednego lub więcej baz danych do tych baz danych w końcu nie.

Zdarzenie 10027 może zostać zarejestrowane, gdy występuje ten problem.

Event ID: 10027
Source: MSExchangeIS
Description: There are 5 RPC requests for the mailbox "<User>" on the database "<Database>" that have taken an abnormally long time to complete. This may be indicative of performance issues with your server.

Przyczyna

Ten problem występuje z powodu błędu, który powoduje wejść w nieskończoną pętlę podczas aktualizacji strony bazy danych usługi Magazyn informacji.

Rozwiązanie

Obsługiwana poprawka jest teraz udostępniana przez firmę Microsoft. Jednak jest ona przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Zastosować go tylko w systemach, w których występuje ten problem. Ta poprawka może być dodatkowo testowana. Jeżeli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca poczekanie na następny P1, zawierający tę poprawkę.

Aby natychmiast rozwiązać ten problem, skontaktuj się z biurem obsługi klienta firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej firmy Microsoft oraz informacje o kosztach odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga W wyjątkowych przypadkach opłaty, telefonujący do pomocy technicznej mogą zostać anulowane, jeśli technicznej firmy Microsoft określa, że określonej aktualizacji problem można rozwiązać. Koszty obsługi zwykłe zastosuje się do dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do określonej aktualizacji.Wersja P1, P2 ta ma atrybuty plików (lub nowsze) wymieniono w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom zostały podane w formacie uniwersalnego czasu koordynowanego (UTC). Podczas wyświetlania informacji dotyczących plików, jest konwertowany na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Zakładka w Data i godzina element w Panelu sterowania.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2786772 - Ostatnia weryfikacja: 25 listopada 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbmt KB2786772 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2786772

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com