Exchange Server 2010 posta kutusu sunucusu üzerinde yüksek sürüm aralığı

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2786772 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Exchange 2010 posta kutusu sunucusu üzerinde bilgi deposu hizmeti yanıt vermeyebilir ve olabilir sonunda çıkar ve/veya zorla sonlandırılacak. Bu sorun oluştuğunda, Exchange kullanıcılarına tutar alma Outlook Exchange ilişki kurmaya çalışan bir RPC hatası. Sürüm demetleri ayrılan MSExchange veritabanı örnekleri-> altındaki değerleri görüntülemek için Performans İzleyicisi'ni kullanırsanız, bu veritabanlarını sonunda başarısız oluncaya kadar değeri bir veya daha fazla veritabanları için sürekli artan bulacaksınız.

Bu sorun oluştuğunda, olay 10027 günlüğe kaydedilebilir.

Event ID: 10027
Source: MSExchangeIS
Description: There are 5 RPC requests for the mailbox "<User>" on the database "<Database>" that have taken an abnormally long time to complete. This may be indicative of performance issues with your server.

Neden

Bilgi Deposu hizmeti, bir veritabanı sayfa güncelleştirildiğinde sonsuz bir döngüye girmesini neden olan bir hata bu sorun oluşur.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bunun yalnızca bu makalede anlatılan sorunu düzeltmesi amaçlanmıştır. Yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilemiyorsa, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki güncelleştirmeyi beklemenizi öneririz.

Bu sorunu hemen çözümlemek için düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri telefon numaralarının ve destek ücretleriyle ilgili bilgi tam listesi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu belirlerse, normal destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

Bu düzeltmenin, Exchange Server 2010 Service Pack 2 için Güncelleştirme Toplaması 6 ile birlikte gönderilmesi planlanmıştır.

Durum

Microsoft bu sorunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2786772 - Last Review: 9 Mayıs 2014 Cuma - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbmt KB2786772 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2786772

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com