"Не вдалося видалити цей домен" помилка під Вільний час спроби видалення домену Не на роботі 365

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2787210 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПРОБЛЕМА

Під Вільний час спроби видалення домену з Microsoft Office Outlook 365 за допомогою Windows PowerShell, youget таке протокол IMAP про помилку:
Видалити MsolDomain: Не вдалося видалити цей домен. За допомогою Get-MsolUser - ім'я доменуім'я домену> отримати список об'єктів, які блокують видалення.
На лінії: 1 char: 18
+ Видалити MsolDomain< -domainname=""><DomainName></DomainName>
+ CategoryInfo: OperationStopped: (:) [Видалити MsolDomain], MicrosoftOnlineException
+ FullyQualifiedErrorId: Microsoft.Online.Administration.Automation.DomainNotEmptyException,Microsoft.Online.Administration.Automation.RemoveDomain

Причини

Ця проблема виникає, якщо один або більше з таких умов, правда:
 • Облікові запис А бізнес-партнера користувачів або груп, пов'язані з доменом.
 • Проксі-сервери, які відповідають домену для всіх користувачів пошти ліцензована і для всіх груп пошти не видаляються. Office 365 блокує видалення домену, поки проксі-сервери, які відповідають на домен видаляються.
 • Lync онлайн сесії ініціювання протоколу (SIP) адреси використовуються домену.

РІШЕННЯ

Видалити домену за допомогою Центру адміністрування служби Office 365. Менеджер домену у службі Office 365 допоможе адміністратори видалення будь-яких залежностей, які блокують видалення домену без сценарій виконання оболонки Windows PowerShell.

Щоб отримати додаткові відомості про видалення домену центру адміністрування служби Office 365 перейдіть до Видалити домену.

Усунення проблем: видалення домену за допомогою Windows PowerShell

Зверніть увагу, що такі інтерактивні елементи потребують адміністраторам використовувати оболонку Windows PowerShell.

Крок 1: Перевірте, чи імена користувачів містять ім'я домену

Примітка. Можна також створити подання елементів користувача і потім виберіть домен для домену, який ви намагаєтеся видалити. Примітка імена користувачів за допомогою цього подання елементів а потім змініть імена користувачів, так що в питанні домену не є частиною імені користувача.

Щоб перевірити, чи імена користувачів містять ім'я домену, виконайте такі дії:
 1. Підключитися до Microsoft Azure служба Active Directory за допомогою на Azure служба Active Directory модуль для Windows PowerShell. Для цього відкрийте на Azure служба Active Directory модулі для Windows PowerShell введіть наступну команду та натисніть клавішу Enter.
  Connect-MsolService
  Введіть свої облікові дані адміністратора, коли вам буде запропоновано для них.

  Щоб отримати додаткові відомості про підключення до блакитні Оголошень перейдіть доПідключитися до блакитні оголошення.
 2. Запустіть наступну команду:
  Get-MsolUser -DomainName [Domain] | fl UserPrincipalName
  Наприклад, виконайте нижченаведену послідовність, де contoso.com заповнювач представляє домену в питанні:
  Get-MsolUser -DomainName contoso.com | fl UserPrincipalName
 3. Вивчити результати а потім змінити ім'я учасника-користувача (UPN) щоб домен не використовується. На UPN так само, як ім'я користувача та користувача Ідентифікатор властивості. Можна на порталі Office 365 або оболонки Windows PowerShell для зміни на UPN. Мета полягає в тому, щоб мати результатів не повернуто.

Крок 2: Перевірка адреси електронна пошта

Примітка. Цей крок застосовується тільки якщо у вас є підписки, яка включає в себе Exchange Online.

Примітка.Якщо ви працюєте в Azure служба Active Directory Sync інструментом, ви можете оновити адреси електронна пошта від локальному середовищі.

Щоб перевірити адреси електронна пошта, виконайте такі дії:
 1. Підключитися до Exchange Online за допомогою віддаленого PowerShell. Щоб отримати додаткові відомості про те, як це зробити перейдіть на веб-сайті Microsoft:
 2. Знайти всі користувачі та групи, які використовують домен, який ви намагаєтеся видалити. Для цього запустити командлет нижче. (В цей командлет contoso.com являє собою домену в питанні).
  get-recipient | where {$_.EmailAddresses -match "contoso.com"} | fl Name, RecipientType, EmailAddresses
 3. У вихідні занотуйте значення властивості EmailAddresses та RecipientType властивості. Наприклад, вивід може мати такий вигляд
  Name : John Smith RecipientType : UserMailbox EmailAddresses : {SIP:john@contoso.com, SMTP:john@contoso.com, smtp:john@contoso.onmicrosoft.com}
 4. Виконайте одну з таких дій відповідно до вашої ситуації:
  • Якщо RecipientType має значення UserMailbox, ви можете змінити smtp SMTP, за допомогою командлета Set-Mailbox разом з EmailAddresses параметр і SIP адреси. Щоб дізнатися більше про цей командлет, перейдіть на веб-сайті Microsoft:
   Set-Mailbox
   Або, ви можете видалити користувача або ліцензії. Тим не менш, не рекомендується робити це.

   Примітка. Якщо це останній користувача адміністратора, створити новий глобальний адміністратор, увійдіть та вийміть проблему користувача.
  • Якщо RecipientTypeMailUniversalDistributionGroup або MailUniversalSecurityGroup, за допомогою командлета Set-DistributionGroup разом з EmailAddresses параметр змінити smtp та адреси SMTP. Щоб дізнатися більше про цей командлет, перейдіть на веб-сайті Microsoft:
   Групи розсилки набір
   Або, ви можете Видалити групу. Тим не менш, не рекомендується робити це. Якщо групу не можна видалити, виконайте інтерактивні елементи, описані в наступній статті бази знань Майкрософт:
   2731947 "У вас немає достатніх дозволів" помилка під Вільний час спроби видалити або внести зміни до групи розсилки в Office 365 "
  • Якщо RecipientType має значення DynamicDistributionGroup, ви можете використовувати Набір-DynamicDistributionGroupкомандлета разом з EmailAddresses параметр змінити smtp і SMTP-адреси. Щоб дізнатися більше про цей командлет, перейдіть на веб-сайті Microsoft:
   Набір DynamicDistributionGroup
   Або, ви можете Видалити групу. Тим не менш, не рекомендується робити це. Якщо групу не можна видалити, виконайте інтерактивні елементи, описані в наступній статті бази знань Майкрософт:
   2731947 "У вас немає достатніх дозволів" помилка під Вільний час спроби видалити або внести зміни до групи розсилки в Office 365 "

Додаткові відомості

Докладніше перегляньте наступні статті бази знань Майкрософт:
2284755 Ви отримаєте протокол IMAP про помилку під Вільний час спроби видалення домену Не на роботі 365
Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2787210 - Востаннє переглянуто: 20 червня 2014 р. - Редакція: 14.0
Застосовується до:
 • Microsoft Office 365
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Office 365 User and Domain Management
Ключові слова: 
o365 o365e o365p o365a o365022013 after upgrade o365062011 pre-upgrade o365m kbmt KB2787210 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2787210

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com