Historia konwersacji, kartoteki kontaktu, wolny/zajęty i informacje o nieobecności w biurze są niedostępne podczas Lync nie może nawiązać połączenia z serwerem Exchange

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2787614 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

PROBLEM

Podczas próby zarejestrować się w programie Microsoft Lync Online przy użyciu programu Microsoft Lync 2010 lub Microsoft Lync 2013 na komputerze, na którym jest uruchomiony program Microsoft Outlook, mogą wystąpić następujące problemy:

  Historia konwersacji
  • Historia konwersacji nie są zapisywane do programu Outlook.
  • Karta Historia rozmowy jest pusty w Lync 2013.

  Kartoteki kontaktu pakietu Office
  • Kartoteki kontaktu wyświetlane nieprawidłowe informacje lub nic w ogóle.
  • Nie ma ani dostępności informacji wolny/zajęty w kartoteki kontaktu.
  • Nie można otworzyć lub wyświetlenia kartoteki kontaktu.

  Powiadomienia
  • Poza biurem, komunikaty nie są wyświetlane.
  • Nie otrzymasz powiadomienia o poczcie głosowej.
  • Nie otrzymasz powiadomienia o nieodebranych konwersacji.

W kliencie programu Lync mayreceive zostanie jeden z następujących komunikatów o błędach:
 • Lync nie może połączyć się z serwerem Exchange. Lync spróbuje ponownie nawiązać połączenie. Historia, poczty głosowej i funkcje związane z programu Outlook będą niedostępne.
 • Nie można nawiązać połączenia z usług sieci Web programu Exchange do pobierania kalendarza i Out of Office informacji.
 • Lync Trwa określanie lokalizacji usług sieci Web programu Exchange. Może to potrwać kilka minut.
 • Lync występują problemy z połączeniem z serwerem Exchange. Lync będzie próbował naprawić połączenia, dopóki nie zostaną w pełni przywrócone. Historia, poczty głosowej i funkcje związane z programu Outlook może być niedostępny lub nieaktualne do momentu przywrócenia połączenia.

ROZWIĄZANIE

Rozwiązania dla użytkowników programu Lync Online

Czy używasz aktualną klienta programu Lync

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Upewnij się, że korzystasz z aktualną klienta programu Lync. Aby uzyskać więcej informacji przejdź do następujących witryn firmy Microsoft w sieci Web:
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Jest uruchomiony program Outlook i skonfigurowany do używania poprawnego profilu?

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Aby uzyskać najlepsze wyniki należy dodać konto e-mail programu Exchange do programu Outlook i jest ustawiony jako domyślny profil poczty. Zazwyczaj wymiany adres e-mail i adres zapisywania programu Lync będą takie same, ale w niektórych przypadkach mogą być różne. Dla pomocy skonfigurować Twój profil programu Outlook lub skontaktuj się z administratorem lub go z następującym artykułem bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2436962Błąd "Wystąpił problem z połączeniem z Microsoft Office Outlook" podczas logowania do usługi Lync Online
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Lync odkrywa poprawny serwer Exchange?

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
 1. Naciśnij i przytrzymaj klawisz Ctrl, kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę programu Lync w obszar powiadomień, a następnie kliknij Informacje o konfiguracji. Znajdź ustawienie Services(EWS) sieci Web programu Exchange pod Adresem URL zewnętrznego EWS.
 2. Wartość, która znalezione w ustawieniu EWS zewnętrzny adres URL , a następnie zmienić ją, tak aby kończy się Exchange.asmx. Na przykład:
  1. Domyślne EWS zewnętrzny adres URL: https://mail.outlook.com/EWS/Exchange.asmx/WSSecurity
  2. Zmieniony EWS zewnętrzny adres URL: https://mail.outlook.com/EWS/Exchange.asmx
 3. Wprowadź adres zmienionych EWS zewnętrzny adres URLdo przeglądarki. Jeśli zostanie wyświetlony monit, wprowadź poświadczenia skrzynki pocztowej programu Exchange. Powinien zostać wyświetlony dokument EWS XML wyświetlane w przeglądarce sieci web, jak pokazano na poniższej ilustracji. Oznacza to, że EWS mogą być dostępne i że użytkownik nie występują żadne problemy. Jeśli strony nie są wyświetlane lub w przypadku odmowy dostępu, skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej.

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  Zrzut ekranu z dokumentu EWS XML

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Czy wprowadzasz poprawne poświadczenia, aby połączyć z serwerem Exchange?

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Jeśli Twój adres e-mail programu Exchange i usługi Lync Online znak w adresie są takie same, i zazwyczaj nie ma żadnych problemów, nie powinno być wyświetlany monit o dodatkowe poświadczenia po zalogowaniu się do usługi Lync. Jednakże Lync monituje o dodatkowe poświadczenia połączyć z serwerem Exchange, aby upewnić się, że poświadczenia do łączenia się z Exchangeinstead swoje poświadczenia, aby zalogować się do usługi Lync Online.

Jeśli poświadczenia nie są akceptowane, a stale monit o podanie poświadczeń, zobacz artykuł bazy wiedzy Knowledge Base rodziny:
2298541W przypadku wielokrotnym monitowaniu o poświadczenia Exchange po zalogowaniu się do usługi Lync
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Program Outlook można podłączyć do usługi wolny/zajęty w EWS?

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
 1. Otwórz wiersz polecenia. Aby to zrobić, kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Uruchom, wpisz cmd, a następnie naciśnij klawisz Enter.
 2. Przejdź do folderu instalacji programu Outlook:
  • Microsoft Office 2013: C:\Program Files\Microsoft Office 15\root\office15
  • Pakiet Microsoft Office 2010: C:\Program Files\Microsoft Office\Office14
  • Microsoft Office 2007: C:\Program Files\Microsoft Office\Office12
 3. Wpisz następujące polecenie, a następnie naciśnij klawisz Enter.
  outlook.exe /cleanfreebusy
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Czas systemowy jest dokładne?

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Jeśli czas systemowy komputera różni się od czasu na serwerze, który próbujesz zarejestrować się w programie, próba podpisania może się nie powieść. Ustaw czas na tym komputerze jako blisko poprawny czas lokalny jak to możliwe.
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed


Rozwiązania dla programu Lync Online administratorów w usłudze Office 365

Gdzie znajdują się skrzynki pocztowe użytkowników?

Wiele wdrażania wymagań dotyczących integracji programu Exchange i Lync zależą od której znajduje się w skrzynce pocztowej użytkownika.

Następujące artykuły obejmuje wdrażania wymagań. Należą do nich konfiguracji DNS, Exchange Server konfiguracji i konfiguracja serwera Lync.

Jest to część użytkowników lokalnych organizacji Exchange Server, czy są one w usłudze Office 365 Exchange Online?
 • Jeśli w skrzynce pocztowej użytkownika znajduje się w programie Exchange Online, zobacz następujący artykuł bazy wiedzy Knowledge Base:
  2614242Jak integrować 2013 Exchange Server z programu Lync Server 2013, Lync Online lub wdrożenie hybrydowe Lync Server 2013
 • Jeśli skrzynka pocztowa użytkownika jest podłączony do lokalnego serwera Exchange, zobacz następujący artykuł z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
  2614614Jak integrować Exchange Online z Lync Online, Lync Server 2013 lub wdrożenie hybrydowe Lync Server 2013

WIĘCEJ INFORMACJI

Te problemy występują podczas Lync nie może określić adres e-mail użytkownika, nie można zlokalizować serwera Exchange użytkownika lub nie można nawiązać połączenia z serwerem Exchange przez użytkownika.

Kiedy klient Lync próbuje Odkryj Lync Online użytkownika serwera Exchange, klient Lync odwołuje się atrybut usługi Active Directory windowsemailaddress usługi(lub atrybut poczty). Lync próbuje połączyć się z serwerem Exchange przez proces automatycznego wykrywania za pomocą sufiksu domeny adresu e-mail w atrybuciewindowsemailaddress usługi AD. Jeśli użytkownik programu Lync Online nie ma skrzynki pocztowej programu Exchange Online lub niezbędne atrybuty nie są synchronizowanego z lokalnym, integracja programu Exchange z Lync nie powiedzie się.

Po Lync Określa, gdzie należy szukać serwera Exchange, używa automatycznego wykrywania znaleźć serwera skrzynki pocztowej użytkownika i się z nim połączyć. Usługa automatycznego wykrywania w zależności od Exchange server znajduje się w skrzynce pocztowej użytkownika jest niedostępny, integracji programu Exchange i programu Lync nie powiedzie się.

Jak tylko Lync ma serwer właściwej skrzynki pocztowej, aby nawiązać połączenie, próbuje uwierzytelnianie przy użyciu poświadczeń użytkownika usługi Lync Online po raz pierwszy. Jeśli poświadczenia nie powiodą się, Lync monituje o podanie poświadczeń po zalogowaniu. Jeśli wprowadzono nieprawidłowe poświadczenia lub użytkownik kliknie przycisk Anuluj, integracji programu Exchange i programu Lync nie powiedzie się.

Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Społeczności użytkowników usługi Office 365 witryny sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2787614 - Ostatnia weryfikacja: 27 czerwca 2014 - Weryfikacja: 11.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Lync Online
Słowa kluczowe: 
o365 o365e o365p o365a o365022013 o365m kbgraphxlink kbgraphic kbmt KB2787614 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2787614

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com