XADM: Opakované události vytvořené pomocí objektů CDO nejsou přidány připojit místní volného času

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 278954 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Opakované události, které jsou vytvořeny podle data objektů CDO (Collaboration Object) jako je například aplikace Outlook Web Access nebo skript AutoAccept prostřednictvím služby události v Exchange Server, může být neprojeví v místní nebo veřejná volného a obsazena mapy pro poštovní schránku.

Příčina

V některých případech nesmí překročit opakovanou událost data, která je držena v binárním formátu v kalendáři do poštovní schránky více než jeden záznam na binární. Data přesahuje-li více než jeden záznam, událost ID položky (Identifikátor EID) je nutný k propojení více záznamů. Proces, kterými CDO extrahuje události a potřebné vlastnosti MAPI vytvářet místní veřejné Mapa volného a obsazeno neobsahuje a Identifikátor EID událostí. Nevydařená extrahujte tuto vlastnost Identifikátor EID způsobit CDO nebude moci načíst tyto konkrétní události do své sady výsledků. Mapování veřejné volného a obsazeno nebo, naopak způsobuje volného a obsazena data pro tyto konkrétní události do nelze získat šířeny mimo na místní.

Řešení

Má nyní od společnosti Microsoft k dispozici podporovanou opravu, která je určena pouze k opravě problému popsaného v tomto článku. Použijte pouze v počítačích, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava pravděpodobně projde dalším testováním. Pokud tedy je přísně neohrožuje potíže, doporučuje Microsoft společnost počkat na další Microsoft Exchange Server verze 5.5 aktualizaci, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na technickou podporu společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS
Poznámka: ve zvláštních případech mohou být poplatky za poskytnutí telefonické podpory účtovány stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft určí, že konkrétní aktualizace vyřeší váš problém. Výdaje na podporu typické týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy.

Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:


Komponenty: CDO

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze
CDO.dll5.5.2654.24

Další informace o stažení aktualizace tohoto problému klepnutím na znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
289606XGEN: Exchange Server 5.5 následující po aktualizaci Service Pack 4 Collaboration Data Objects oprav k dispozici

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Proces CDO rozmnožovacího volného a obsazena data z kalendáře poštovní schránky do veřejné složky volného času pro daný web je takto:
 • K položce kalendáře poštovní schránky je provedena změna.
 • Po provedení změny vlastnost MAPI celou poštovní schránku, která obsahuje data bez a obsazena zrušuje v celém rozsahu.
 • CDO dotazy, tabulky aplikace již zavedené událostí, chcete-li získat seznam, ze kterého chcete obnovit data bez a obsazena pro poštovní schránku.
 • Tento seznam CDO je převzata z první den aktuálního měsíce a přesahuje jeden rok od tohoto dne. To znamená když na 8. listopadu 2000, je provedena změna dat uvolnit a obsazena generují mezi data 1. listopadu 2000 a 1. listopadu 2001.
 • Uvolnit a obsazena data se poté extrahuje z tohoto seznamu CDO a vlastnost MAPI úrovni poštovní schránky je vytvořena tento nová data zahrnout.
 • Ve z těchto nových dat v mapě místní volného a obsazena zprávy je frontě zasílané do veřejné složky serveru volného času.
Je důležité porozumět procesu při odstraňování volného a obsazena problémy. Je nutné porozumět veřejné datové volného a obsazena je naplněn co je v mapě místní volného a obsazena na poštovní schránku. Tak pokud nekonzistence jsou vidět mezi kalendáře do poštovní schránky a veřejné datové volného a obsazeno, prozkoumejte místní data bez a obsazena nejprve. Místní data bez a obsazena není synchronizován se k poštovní schránce kalendáře, nebudou veřejné datové volného a obsazena správné.

Vlastnosti

ID článku: 278954 - Poslední aktualizace: 11. února 2014 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Service Pack 1
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Service Pack 2
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Service Pack 3
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Service Pack 4
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbexchange550presp5fix kbfix kbqfe KB278954 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:278954

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com