OL2002: İzin yükseltme büyük tabloları seçenek eksik olan

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 279122 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Yükseltme büyük bir tablo için izin ver onay kutusu, Outlook 2002'de, kişisel klasörler (.pst) dosyanızın özellik sayfasında görünmüyor.

Daha fazla bilgi

Büyük bir tablo için izin yükseltme seçeneği için onay kutusunu temizleyin tıklatırsanız, otomatik olarak 16.383 öğeler klasörü aştığında, büyük bir tablo biçimi için bir <a0>Kişisel Klasörler (.pst)</a0> dosya tablo yükseltmek için Outlook'u yapılandırır. Outlook'un önceki sürümlerinde 8.03 "Büyük tablo biçiminde" bir .pst dosya okunamıyor çünkü Outlook 8.03 den önceki bir sürümünü içeren kişisel klasörler (.pst) dosyası kullanmak istiyorsanız, yükseltmeye izin vermek istemeyebilirsiniz.

Bu nedenle sürüm 8.03, kaldırılan "izin verilenler büyük bir tablo için bir yükseltme" onay kutusunu, sonra yayımlanmış olan Outlook'un birçok sürümü olduğundan 16.383 öğelerini bir klasöre aştığında, Outlook'un .pst dosyasının otomatik olarak yükseltir.

Özellikler

Makale numarası: 279122 - Last Review: 30 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo KB279122 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:279122

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com