Oprava: Prostředí objekt s několika rozšířené vlastnosti způsobuje výjimka

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 279183 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Chyba #: 350775 (SHILOH_Bugs)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu o objekt, který má číslo velký, popisy řetězec pro pole Hodnota rozšířené vlastnosti skriptu výjimku narušení přístupu může dojít, výsledný selhání generování skriptu. Tomuto problému dochází pouze požadovaným skriptu rozšířené vlastnosti objektu při generování skriptu.

Dochází chybová zpráva podobná následující:
SQL-DMOKód výjimky provádění: EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION
Tento problém se můžete setkat, pokusíte skriptu objekt pomocí prohlížeče objektů Query Analyzer nebo SQL Server Enterprise Manager nebo používáte metodu skriptu v aplikaci SQL Distributed Management Objects (DMO).

Příčina

Délka textu pro hodnoty rozšířené vlastnosti jsou dostatečně dlouhé, aby přetečení vnitřní vyrovnávací paměti používané pro vytváření text skriptu.

Řešení

Tento problém vyřešíte získat nejnovější aktualizaci service pack pro 2000 Microsoft SQL Server. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
290211INF: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro SQL Server 2000

Oprava hotfix

Poznámka: Tato oprava hotfix následující vytvořeného před instalací Microsoft SQL Server 2000 Service Pack 1.

Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Version    File name    Platform
  --------------------------------------

  8.00.0218   s80218i.exe   x86
				
Poznámka: Splatné k závislosti souborů nejnovější opravy hotfix nebo funkce, která obsahuje předchozí soubory může také obsahovat další soubory.

Poznámka: Toto je oprava straně klienta, které je třeba nainstalovat na každý pracovní stanice zamýšlíte skriptu objektu, který má několik rozšířené vlastnosti.

Jak potíže obejít

Zrušte zaškrtnutí políčka skript rozšířené vlastnosti objektu před generování skriptu. Pokud chcete zobrazit rozšířené vlastnosti objektu, můžete získat informace, které potom můžete upravit skript, který by tyto stejné vlastnosti vytvořte znovu generovat funkce systému fn_listextendedproperty.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v Microsoft SQL Server 2000. Tento problém byl poprvé opraven v SQL Server 2000 Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 279183 - Poslední aktualizace: 9. října 2003 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbfix kbqfe kbsqlserv2000sp1fix KB279183 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:279183

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com