XCON: Úvodní mezeru v poli Název distribučního seznamu je způsobují nedoručení

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 279209 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Uživatelé pošty mohou vidět nedoručení (oznámení NDR), pokud název distribučního seznamu (DL), které jsou členem začíná mezerou.

Příčina

Při prohledávání adresáře rozbalit členství DL dotazu LDAP je vytvořena. Mezery a další speciální znaky musejí být uvozena následující konkrétní pokyny požadavky for (Comments).

Mezery jsou v rozlišujících názvech uvozeny zpětným lomítkem (\) v souladu s RFC 1779. Rozlišující název escaping RFC 1779 se však nevztahuje včetně CN další atributy. Protože členy v RFC 1779 rozlišující název formátu, ale problém vyhledávání na základě CN přečte Exchange 2000, Exchange 2000 má speciální kód unescapes znaky uvozeny ve formátu RFC 1779.

Hledání nemusí fungovat, protože LDAP není očekává místa být uvozeny. To lze rychle ověřit pomocí Ldp.exe. Pokud je název DL "MyDL," hledání (CN = \ MyDL) najít objekt, ale vyhledávání (CN = MyDL) provede.

Nyní i s atributy CN existují několik znaky ve formátu RFC 2254 escapes Exchange 2000. Tyto znaky jsou závorky (()) a (hvězdička). 2254 RFC escaping mechanismus vypadá \XY, kde jsou šestnáctkové číslice, které odpovídají kód znaku ASCII XY:
      Character    ASCII value
      ---------------------------
      *        0x2A
      (        0x28
      )        0x29
      \        0x5C
      NUL       0x00
      space      0x20
				
tento znak musí být kódovány jako znak zpětného lomítka (\) (ASCII 0x5C) následovaný dvou šestnáctkových číslic, které představují hodnotu ASCII kódovaného znaku. Případ dvou šestnáctkových číslic je důležité. Proto pokud sestavit dotaz LDAP pro vaše DL s názvem "MyDL," následující tyto pokyny vypadá jako "CN = \20MyDL," který řeší správně.

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro server Microsoft Exchange 2000 Server. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
301378XGEN: Jak získat nejnovější program Exchange 2000 Server Service Pack
Anglická verze této opravy má následující nebo vyšší atributy souborů:

Součásti: Transport hlavní

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze
Phatq.dll6.0.25.4418

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Microsoft Exchange 2000 Server. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 279209 - Poslední aktualizace: 30. ledna 2014 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000presp1fix kbfix kbqfe kbhotfixserver KB279209 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:279209

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com