K dispozici je aktualizace platformy Lync pro Mac 2011 mají být podporovány v Mac OS X 10.8 horské Lion, který umožňuje

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2793011 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Tento článek popisuje aktualizaci pro aplikaci Microsoft Lync pro Mac 2011. Aktualizace umožňuje platformy Lync pro Mac 2011 mají být podporovány v Mac OS X 10.8 horské Lion.

Další informace

Chcete-li platformy Lync pro Mac 2011 mají být podporovány v Mac OS X 10.8 horské Lion, nainstalujte následující kumulativní aktualizaci:
2778095 Popis Lync Microsoft aktualizace Mac 2011 14.0.4

Produkty třetích stran popisované v tomto článku jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku, implicitně předpokládanou ani jinou, týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 2793011 - Poslední aktualizace: 1. února 2013 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Lync for Mac 2011
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertisebeginner kbmt KB2793011 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2793011

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com