Połączenie wideo lub konferencji jest rozciągnięta do współczynnik proporcji 4:3, przy użyciu Lync dla Mac 2011

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2793012 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Załóżmy, utwórz połączenie wideo do komputera lub konferencji przy użyciu programu Microsoft Lync dla Mac 2011. Ponadto można skonfigurować wideo ma być wyświetlany w proporcjach 16:9. W tym scenariuszu występują następujące problemy:
  • Współczynnik proporcji 4:3 rozciągnięcie wideo podczas wyświetlania podglądu.
  • Jeśli użytkownik łączy połączenia wideo lub konferencji za pomocą Lync 2011 dla komputerów Mac, wideo na komputerze użytkownika jest rozciągnięty do współczynnik proporcji 4:3.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ Lync dla Mac 2011 niepoprawnie rozciąga się wideo przychodzące od współczynnika proporcji 16:9 ma współczynnik proporcji 4:3.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować następującej aktualizacji zbiorczej:
2778095 Opis programu Microsoft Lync dla Mac 2011 14.0.4 update

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji o pakiecie Office 2011 dla komputerów Mac dla przedsiębiorstwa przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:

Aby uzyskać więcej informacji o funkcjach programu Lync 2011 dla komputerów Mac przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:

Ogólne informacje o funkcjach programu Lync 2011 dla komputerów Mac
Produkty innych firm omówione w tym artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, domyślnych ani żadnego innego rodzaju, odnośnie do wydajności lub niezawodności tych produktów.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2793012 - Ostatnia weryfikacja: 1 lutego 2013 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Lync for Mac 2011
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertisebeginner kbmt KB2793012 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2793012

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com