Як адресу диску простір питання, які викликані великий каталог пул носіїв поштових скриньок (WinSxS) компонент Windows

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2795190 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Під Вільний час перевірки розмір папки C:\Windows», ви можете помітити, що C:\Windows\winsxs каталогу, здається, використовувати багато дискового простору.

причина

Каталог пул носіїв поштових скриньок (C:\Windows\winsxs) компонент Windows використовується під Вільний час обслуговування операцій в межах інсталяцій Windows. Обслуговування операцій включають, але не обмежуючись, Windows Update, пакет оновлень і виправлень установок.

пул носіїв компонентів містить всі файли, потрібні для інсталяції Windows. І будь-які оновлення до цих файлів також проводяться в рамках пул носіїв компонентів, як інсталюється. Це викликає пул носіїв компонентів рости з плином часу як більше оновлень, функції, або ролі додаються до установки. пул носіїв компонентів використовує NTFS жорстке посилання між собою та іншими каталогів Windows для підвищення надійності платформи Windows.

пул носіїв компонентів буде показувати розмір великих каталогів як оболонки Windows Explorer припадає жорстке посилання. Оболонка Windows буде розраховувати кожен посилання на жорстке посилання як одному екземплярі файлу для кожного каталогу, в якій знаходиться файл. Наприклад, якщо файл, що називається advapi32.dll 700 КБ і міститься в пул носіїв компонентів і \Windows\system32 каталогу, Windows Explorer б неточно про що файл споживає 1400 КБ на жорсткому диску.

Розв'язанн

пул носіїв компонентів не може міститися на томі, крім системного тому що NTFS жорстке посилання. Якщо ви намагаєтеся перемістити пул носіїв компонентів, це призведе до правильно інсталювати скинути параметри Windows, пакети оновлення, ролі та функції. Крім того, ми не рекомендуємо вручну видалити або видалити файли зі пул носіїв поштових скриньок компонентів.

Для зменшення розміру компонента пул носіїв каталогів на інсталяцію Windows, ви можете вирішити, щоб пакета оновлення постійних і повернути використовуване простір файлів пакета оновлень. Однак, якщо ви зробите постійного пакета оновлення, пакет оновлень не є знімним.

Видалення файлів пакета оновлень інсталяції Windows за допомогою наступних утиліти в полі:
 • Windows Vista пакет оновлень 1: VSP1CLN.EXE
 • пакет оновлень 2 для Windows Vista або Server 2008 пакета оновлень 2 Windows інстальовано: Compcln.exe
 • пакет оновлень 1 для Windows 7 або Windows Server 2008 R2 пакетом оновлень 1 встановлена: DISM / онлайн /Cleanup-Image /SpSuperseded або очистку диска (cleanmgr.exe)

очищення може також виконати активно автоматична інсталяція Windows Vista і Windows Server 2008, змушуючи подію видалення системи. очищення буде спробувати видалити будь-які непотрібні системні файли з установки і активувати Windows, щоб звільнити дисковий простір. Випуск видалити події на інсталяцію Windows, додати та видалити будь-які непотрібні системні компонент, який ще не інстальовано а потім перезавантажте інсталяції Windows. очищення буде виконано під Вільний час наступних перезавантаження операційної системи.

Примітка. очищення проводиться автоматично на автоматична інсталяція Windows 7 і Windows Server 2008 R2.

Додаткові відомості

Щоб звільнити додаткове дисковий простір на вашій системі, виконайте такі дії:

 1. Натисніть кнопку Початиа потім у в Пошук програм і файлів текстове поле, тип очищення диска.
 2. Натисніть на очищення диска динамічна піктограма і запускати засіб очищення диска, щоб визначити, які файли ви можете видалити, на основі конфігурації.
Додаткові способи, щоб заощадити простір на системний том включають наступне:

 • Переміщення файлу довантаження до іншого тому в системі.
 • Вимкнення режиму глибокого сну в системі.
 • Використовуйте параметр виділений дамп файл захопити файли дампу пам'яті на іншому томі в системі.
 • Розвантажити користувача профіль і програма файл каталогах до іншого тому в системі.
 • Відключення точок Відновлення системи на клієнтських інсталяцій.
 • Очистити всі тимчасові каталоги та папки за допомогою майстра очищення диска (cleanmgr.exe).
 • Видалити невикористовувані програми або утиліти від установки.


Щоб отримати додаткові відомості про папки WinSxS зверніться до наступних веб-сайтів:Щоб отримати додаткові відомості про системні вимоги для дисків зверніться до наступних веб-сайтів:


Примітки
 • Під Вільний час інсталяції продукту за допомогою інсталятора Windows менші версії оригінальний файл. msi даних зберігається в папці кешу інсталятора Windows (% windir%\Installer). З часом Ця папка може рости більше. Кожен інсталяції додаткового оновлення для інстальованих продуктів виправлень, накопичувальне оновлення або пакет установок служби також зберігати свої відповідні .msp або. MSI-файл в кеші інсталятора Windows. З часом Ця папка може рости більше. Ми не підтримує і не рекомендую, що ви видалити файли в цій папці або замінити їх на файли з іншого комп'ютера. Будь-які оновлення застосунку спирається на інформацію, що надається у файли, які зберігаються в цій папці. Без цієї інформації оновлення не можна виконати їх установок правильно.
 • %Windir%\softwaredistribution\downloads папки використовується служба Windows Update для онлайнове пул носіїв завантажених оновлень. Зазвичай не потрібно керувати цю каталог вхідних повідомлень, оскільки він керує Windows. Типовий розмір папки залежить від декількох факторів, таких як версія операційної системи, що оновлення доступні в той Вільний час і так далі. Таким чином, це важко забезпечити типовий розмір очікування. Якщо ця папка використовується багато дискового простору, інсталювати всі доступні оновлення для системи а потім перезавантажте комп’ютер-зразок. Щоб вирішити цю проблему, якщо розмір все ще залишається досить великим, виконайте такі дії:
  1. На підвищених командний рядок виконайте таку команду:
   Net Stop WUAUSERV
  2. Видаліть вміст папки %windir%\softwaredistribution\downloads».
  3. На підвищених командний рядок виконайте таку команду:
   Net Start WUAUSERV

Властивості

Номер статті: 2795190 - Востаннє переглянуто: 2 січня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Service Pack 1
 • Windows Server 2008 Enterprise
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise
 • Windows Server 2008 R2 Service Pack 1
Ключові слова: 
kbmt KB2795190 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2795190

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com