XADM: Nedostatek virtuální paměti dostupné ovlivňuje výkon serveru

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 279615 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při vyhodnocování výkonu počítače serveru Exchange 2000 všimnout velikost virtuální paměti dostupné na serveru je menší než jste očekávali, které se zobrazí ovlivnit výkon serveru. V určitých může úkoly, pro které musí přistupovat databází úložiště informací se zobrazují pomaleji, než bylo očekáváno.

Příčina

Tento problém může být způsoben faktů, velké množství virtuální paměti je k dispozici jiné procesy, protože je používán úložiště informací. Například databázový stroj Exchange ukládá části databází úložiště informací v paměti. Pokud je k dispozici méně paměti, je databázový stroj Exchange nelze mezipaměti největší databází, zvyšuje množství času potřebné přístup k těmto informacím.

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro server Microsoft Exchange 2000 Server. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
301378XGEN: Jak získat nejnovější program Exchange 2000 Server Service Pack
Anglická verze této opravy má následující nebo vyšší atributy souborů:

Součásti: Úložiště informací

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze
Store.exe6.0.4418.25

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Microsoft Exchange 2000 Server. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 279615 - Poslední aktualizace: 11. února 2014 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000presp1fix kbfix kbqfe KB279615 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:279615

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com