XADM: Kullanılabilir sanal bellek yetersizliğinden Server performansı üzerindeki etkisi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 279615 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir Exchange 2000 Server bilgisayarın performansını değerlendirmek için sunucudaki kullanılabilir sanal bellek miktarını, sunucu performansını etkileyecek görünen beklenenden az olduğunu fark edebilirsiniz. Özellikle, bilgi deposu veritabanlarının erişilmelidir görevleri görünebilir beklenenden daha yavaş.

Neden

Bu sorunun bilgi deposu tarafından kullanıldığından, sanal bellek büyük miktarda diğer işlemler için kullanılamaz olduğunu gerçeğini neden olabilir. Örneğin, Exchange veritabanı alt yapısı, bilgi deposu veritabanlarının bellekteki bölümleri önbelleğe alır. Daha az bellek varsa, Exchange veritabanı alt yapısı bu bilgilere erişmek için gerekli süreyi arttırır veritabanlarının sığabilecek kadar önbelleğe değiştiremiyor.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Exchange Server 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
301378XGEN: en son Exchange 2000 Server hizmet paketi nasıl elde edilir
Bu düzeltmenin İngilizce sürümünde aşağıdaki dosya öznitelikleri veya üstü bulunur:

Bileşeni: Bilgi deposu

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıSürüm
Store.exe6.0.4418.25

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Exchange 2000 Server'da bulunduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 1'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 279615 - Last Review: 5 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000presp1fix kbfix kbqfe KB279615 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:279615

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com